NESTE PRO DIESEL

NESTE prekiauja naujos kartos dyzelinu NESTE PRO DIESEL visiems metų laikams. Tai yra pirmieji degalai pasaulyje, atitinkantys Pasaulinėje degalų chartijoje (angl. World Wide Fuel Charter) nustatytus aukščiausius standartus.

NESTE PRO DIESEL yra geriausi degalai visoms dyzelinu varomoms transporto priemonėms ir varikliams. Pagrindiniai NESTE PRO DIESEL privalumai: mažesnės sąnaudos, didesnė galia, švaresni degalai.

Pasaulinė degalų chartija (WWFC) yra Europos, JAV ir Azijos automobilių gamintojų sudarytos siektinos techninės gairės. WWFC 5 kategorijos degalams taikomos specifikacijos yra pačios griežčiausios, o NESTE PRO DIESEL yra pirmasis jas atitinkantis dyzelinas pasaulyje. WWFC reikalavimai degalams yra gerokai aukštesni nei įprastiniai standartai. 

Palyginimas:

NESTE PRO DIESEL savybės užtikrina papildomus privalumus jūsų automobiliui – kuo ilgiau jį naudojate, tuo poveikis didesnis.

Iki 5 % mažesnės degalų sąnaudos

Moksliniai tyrimai parodė, kad priklausomai nuo automobilio charakteristikų, vairavimo įpročių ir aplinkos sąlygų NESTE PRO DIESEL sumažina degalų sąnaudas iki 5 %. Suomijos techninių tyrimų centras VTT, Tamperės taikomųjų mokslų universitetas ir NESTE variklių laboratorija naujojo dyzelino bandymus atliko ir lauko sąlygomis, ir vykdant tyrimus laboratorinėje aplinkoje. Tyrimais nustatyta, kad NESTE PRO DIESEL degalų techninės charakteristikos yra pačios geriausios pasaulyje. Šie degalai tinka visiems dyzeliniams automobiliams.

Iki 4 % didesnė galia

NESTE PRO DIESEL pagerina automobilio eksploatacines charakteristikas. Lyginant su tradicinėmis dyzelinių degalų rūšimis, naujasis dyzelinas iki 4 % padidina galią ir sukimo momentą.

Gaminamas NESTE

NESTE PRO DIESEL yra nauja koncerno NESTE sukurta dyzelino rūšis. Tai pirmieji degalai pasaulyje, atitinkantys griežčiausias Pasaulio degalų chartijos ( World Wide Fuel Charter) rekomendacijas. 

Variklio alyvos kokybė išlieka geresnė

Į variklio alyvą visuomet patenka šiek tiek degalų. Toks nuotėkis blogina alyvos kokybę ir skatina priešlaikinį variklio susidėvėjimą. Naujasis dyzelinas išlaikys geresnę variklio alyvos kokybę ir užtikrins reikiamą sutepimą.

Švaresnis variklis, mažiau triukšmo

Paprastai ant degalų purkštukų pamažu kaupiasi nesudegusių degalų nuodegos, todėl auga degalų sąnaudos ir išmetamų teršalų kiekis, o variklio galia mažėja. Naudojant NESTE PRO DIESEL, nesudegusių kuro dalelių kiekis yra minimalus. Aukštas šio dyzelino cetaninis skaičius slopina variklio triukšmą ir leidžia varikliui veikti sklandžiau.

NESTE PRO DIESEL rūšys ir jų skirtumai

NESTE PRO DIESEL yra skirtas visiems metų laikams. Atsižvelgiant į skirtingus poreikius, kuriuos diktuoja klimato sąlygos, gaminamas vasarinis ir žieminis NESTE PRO DIESEL dyzelinas. Didžiausias skirtumas tarp šių klasių yra jų energetinė vertė ir eksploatacinės savybės žemoje temperatūroje.  Žemai - net iki 37°C - temperatūrai atsparus žieminis NESTE PRO DIESEL yra specialiai pritaikytas šaltajam sezonui, tuo tarpu vasarinio NESTE PRO DIESEL dyzelino energetinė vertė yra kiek didesnė. Abi šios rūšys išlaiko visas šiam dyzelinui būdingas savybes.

Sekdami šią nuorodą, galite sužinoti, kuriose degalinėse prekiaujama NESTE PRO DIESEL. 

NESTE PRO DIESEL biopriedas - Neste MY Renewable Diesel.