NESTE programėlė

Atsisiųskite NESTE programėlę dabar!

 


Atsisiųskite NESTE programėlę ir atsiskaitykite už degalus savo išmaniuoju telefonu. Mėgaukitės greitu mobiliuoju atsiskaitymu NESTE degalinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje, įsidiegdami programėlę ir susiedami ją su savo banko kortele. Naudodamiesi programėle NESTE degalinėse galėsite sumokėti už degalus, ADBLUE priedą ar stiklų ploviklį.

 

NAUJIENA! Atsiskaitymai verslui su NESTE programėle >>

 

Kiti programėlės privalumai:

 • Pridėjus NESTE ar „Mano Rimi“ nuolaidų korteles - nuolaidos ir naudos. DĖMESIO! Nuolaidos ir naudos nebus taikomos nepridėjus kortelių.
 • Artimiausios NESTE degalinės paieška
 • Pylimų istorija, išleistos sumos ir kvitų kopijos
 • Degalų sąnaudų sekimas
 • Daugiau funkcijų - netrukus

Kaip pradėti piltis degalus su programėle:

 1. Atvykę į degalinę savo mobiliajame telefone atidarykite NESTE programėlę. Degalinės, kurioje esate, pavadinimas matomas ekrano viršuje.
 2. Sustoję prie kolonėlės, spustelėkite „Pradėti pylimą“ ir pasirinkite jūsų naudojamos kolonėlės numerį. Kolonės numerį galite matyti ant kolonos ar kolonėlės. 
 3. Asmens tapatybės nustatymo kodu (PIN) patvirtinkite mokėjimą. Pylimo sumai virš 30 Eur gali reikėti banko patvirtinimo.
 4. Patvirtinus mokėjimą sulaukite pranešimo: „Pradėkite pilti degalus pakeldami pistoletą per 3 minutes“.
 5. Paėmę degalų įpylimo pistoletą, pradėkite pilti degalus. Įsipylus norimą degalų kiekį arba už sumą, kurią pasirinkote rezervuoti mokėjimui, atleiskite pistoleto rankenėlę ir įstatykite pistoletą atgal į kolonėlę.

Nepamirškite saugumo reikalavimų – mobiliuoju telefonu naudokitės tik tada, kai automobilis nejuda iš vietos. 

 

Svarbi informacija programėlės naudotojams:

 • Įdėkite pistoletą į degalų baką tik gavę pranešimą programėlėje: „Pradėkite pilti degalus pakeldami pistoletą per 3 minutes“.
 • Rekomenduojame programėle naudotis tik tuomet, kuomet kitas klientas neatlieka veiksmų prie mokėjimo terminalo;
 • Įvykus klaidai dėl techninių priežasčių programėlė gali rezervuoti jūsų nurodytą rezervuojamą sumą nepradėjus pylimo. Rezervacija turi būti panaikinta automatiškai iš karto, tačiau tam tikrais atvejais gali užtrukti 2 - 15 darbo dienų. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Detalesnė informacija apie NESTE programėlę >>

 

Kaip užsiregistruoti programėlėje?

 

Kaip prisidėti NESTE nuolaidų kortelę?

 


 

Atsisiųsti NESTE programėlę: