NESTE programėlė

Atsisiųskite NESTE programėlę dabar!

 

Download the NESTE app now!

 


Dviejų faktorių autentifikacija NESTE programėlėje nuo balandžio 23 d.

2024 m. balandžio 23 d. pristatysime dar saugesnį prisijungimo būdą prie NESTE programėlės. Po atnaujinimo, pirmą kartą atidarę NESTE programėlę, turite patvirtinti savo paskyrą kodu, kurį gausite el. paštu ir SMS žinute. Ateityje, naudojantis NESTE programėle slaptažodžio nereikės, nes vartotojo paskyros identifikavimas bus atliekamas patvirtinimo kodu, kurį gausite pasirinktu prisijungimo būdu.

Jei neturite prieigos prie savo el. pašto, kurį naudojote prisijungdami prie NESTE programėlės, atsijunkite nuo naudojamos NESTE programėlės paskyros ir užsiregistruokite iš naujo. Šį kartą naudokite asmeninį el. pašto adresą, susikurkite naują vartotojo vardą ir paskyrą.

Nepamirškite visada atnaujinti NESTE programėlę į naujausią versiją. Daugiau informacijos apie pokyčius rasite puslapio apačioje.


Atsisiųskite NESTE programėlę ir atsiskaitykite už degalus savo išmaniuoju telefonu. Mėgaukitės greitu mobiliuoju atsiskaitymu NESTE degalinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje, įsidiegdami programėlę ir susiedami ją su savo banko kortele. Naudodamiesi programėle NESTE degalinėse galėsite sumokėti už degalus, ADBLUE priedą ar stiklų ploviklį.

 

NAUJIENA! Atsiskaitymai verslui su NESTE programėle >>

 

Kiti programėlės privalumai:

 • Pridėjus NESTE ar „Mano Rimi“ nuolaidų korteles - nuolaidos ir naudos. DĖMESIO! Nuolaidos ir naudos nebus taikomos nepridėjus kortelių.
 • Artimiausios NESTE degalinės paieška
 • Pylimų istorija, išleistos sumos ir kvitų kopijos
 • Degalų sąnaudų sekimas
 • Daugiau funkcijų - netrukus

Kaip pradėti piltis degalus su programėle:

 1. Atvykę į degalinę savo mobiliajame telefone atidarykite NESTE programėlę. Degalinės, kurioje esate, pavadinimas matomas ekrano viršuje.
 2. Sustoję prie kolonėlės, spustelėkite „Pradėti pylimą“ ir pasirinkite jūsų naudojamos kolonėlės numerį. Kolonės numerį galite matyti ant kolonos ar kolonėlės. 
 3. Asmens tapatybės nustatymo kodu (PIN) patvirtinkite mokėjimą. Pylimo sumai virš 30 Eur gali reikėti banko patvirtinimo.
 4. Patvirtinus mokėjimą sulaukite pranešimo: „Pradėkite pilti degalus pakeldami pistoletą per 3 minutes“.
 5. Paėmę degalų įpylimo pistoletą, pradėkite pilti degalus. Įsipylus norimą degalų kiekį arba už sumą, kurią pasirinkote rezervuoti mokėjimui, atleiskite pistoleto rankenėlę ir įstatykite pistoletą atgal į kolonėlę.

Nepamirškite saugumo reikalavimų – mobiliuoju telefonu naudokitės tik tada, kai automobilis nejuda iš vietos. 

 

Svarbi informacija programėlės naudotojams:

 • Įdėkite pistoletą į degalų baką tik gavę pranešimą programėlėje: „Pradėkite pilti degalus pakeldami pistoletą per 3 minutes“.
 • Rekomenduojame programėle naudotis tik tuomet, kuomet kitas klientas neatlieka veiksmų prie mokėjimo terminalo;
 • Įvykus klaidai dėl techninių priežasčių programėlė gali rezervuoti jūsų nurodytą rezervuojamą sumą nepradėjus pylimo. Rezervacija turi būti panaikinta automatiškai iš karto, tačiau tam tikrais atvejais gali užtrukti 2 - 15 darbo dienų. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Detalesnė informacija apie NESTE programėlę >>

 

Kaip užsiregistruoti programėlėje?

 

Kaip prisidėti NESTE nuolaidų kortelę?

 

Ar įsigaliojus dviejų faktorių autentifikacijai būsiu atjungtas nuo NESTE programėlės vartotojo paskyros ir prarasiu visus išsaugotus mokėjimo būdus?

NESTE programėlės vartotojo identifikavimas naujuoju būdu neturi įtakos jūsų pasirinktiems mokėjimo būdams. Atidarius NESTE programėlę reikės patvirtinti galiojantį el. pašto adresą ir telefono numerį. Atlikus šiuos žingsnius, galėsite prisijungti prie NESTE programėlės paskyros naudodami patvirtinimo kodą, kurį gausite SMS žinute arba el. paštu. Šis pakeitimas tik palengvina prisijungimą prie NESTE programėlės, nes norint prisijungti prie savo vartotojo paskyros ateityje jums nebereikės slaptažodžio.

Kodėl NESTE programėlėje reikia patvirtinti el. pašto adresą ir telefono numerį?

Patvirtinę savo el. pašto adresą ir telefono numerį galėsite ir toliau saugiai naudotis NESTE programėle, bei prisijungti prie NESTE programėlės pasirinktu autentifikacijos metodu.

Pamiršau savo vartotojo vardą NESTE programėlėje. Kokius žingsnius turėčiau atlikti?

NESTE programėlės vartotojo vardas paprastai ir yra jūsų el. pašto adresas. Savo vartotojo vardą galite patikrinti NESTE programėlės nustatymų skiltyje „Vartotojo informacija“. Jei esate atsijungę nuo savo paskyros, užsiregistruokite iš naujo, šį kartą naudodami asmeninį el. pašto adresą, prie kurio turite prieigą, ir susikurkite naują vartotojo vardą.

Kai atlieku dviejų faktorių autentifikaciją, esu peradresuojamas prisijungti prie išorinio tinklalapio. Ar tai saugu?

Taip, tinklalapis login.neste.com yra saugus, jis leidžia NESTE klientams prisijungti prie siūlomų skaitmeninių paslaugų.

 

 

Atsisiųsti NESTE programėlę: