NESTE nuolaidų kortelė

NESTE nuolaidų kortelės teikiama nauda ir privalumai:

  • Pilant degalų su NESTE nuolaidų kortele Lietuvoje taikoma 3,5 ct/l nuolaida;
  • NESTE nuolaidų kortelė galioja atsiskaitant ir grynaisiais, ir banko mokėjimo kortele;
  • NESTE nuolaidų kortele lengva naudotis – ją reikia dėti į terminalo skaitytuvą prieš įdedant banko kortelę arba grynuosius pinigus;
  • NESTE nuolaidų kortelė galioja NESTE degalinėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 
  • NESTE nuolaidų kortelė NESTE degalinėse Latvijoje ir Estijoje suteikia 1,5 ct/l nuolaidą.

SVARBU! Kortelė negalioja kartu su partnerių nuolaidų kortelėmis.

SVARBU! Jei įdėjus nuolaidų kortelę, automatas ekrane parašo, kad ji priimta, bet po to įdėtos banko mokėjimo kortelės automatas nepriima, tai veiksmus reikia kartoti nuo pradžių: dėti iš naujo nuolaidų kortelę, po to banko mokėjimo kortelę. Grynuosius pinigus arba banko mokėjimo kortelę į automatą reikia įdėti per 60 s nuo nuolaidų kortelės įdėjimo. Jei nuo nuolaidų kortelės įdėjimo praėjo daugiau nei 60 s, tai prieš dedant gynuosius pinigus arba banko mokėjimo kortelę nuolaidų kortelę į automatą reikia įdėti dar kartą.

NESTE nuolaidų kortelė yra nemokama. Ją galima gauti užpildžius registracijos formą. Tuomet kortelę išsiųsime paštu, registracijoje nurodytu adresu. 

NESTE nuolaidų kortelė bus išsiųsta tik pateikus teisingus duomenis. Detalią atsiskaitymo už degalus ir naudojimosi nuolaidų kortele NESTE degalinėse instrukciją rasite šio puslapio dešinėje arba apačioje, priklausomai nuo naudojamo įrenginio.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3357, el. paštu korteles@neste.com