NESTE FUTURA dyzelinas

NESTE degalinėse prekiaujama dyzelinu NESTE FUTURA su priedais, kurio kokybės rodikliai atitinka europietiško kokybės standarto EN 590/ LST EN 590 reikalavimus. 

NESTE FUTURA su priedais padeda apsaugoti dyzelinius variklius nuo užteršimo. Vairuotojai, ilgą laiką naudojantys šį dyzeliną, palyginti su tais, kurie naudoja degalus be priedų, tikrai pastebės mažesnes degalų sąnaudas, geresnį variklio darbą ir ilgesnį automobilio tarnavimo laiką. 

Šie degalai padeda užtikrinti, kad variklis veiktų taip, kaip numatė gamintojas. NESTE FUTURA degalai tinka ir naujiems, ir seniems automobiliams. Be to, kuo ilgiau naudojamas NESTE FUTURA – tuo didesnis poveikis automobiliui.

Naudojant dyzeliną be priedų, laikui bėgant, užteršiama įpurškimo sistema, dyzelinas įpurškiamas netolygiai ir todėl mažėja variklio galia. Dėl to, norint pasiekti įprastą variklio darbo lygį, reikia įpurkšti didesnį kiekį dyzelino, o tai lemia didesnes degalų sąnaudas.

(užterštas purkštukas)

Dėl naujų priedų NESTE FUTURA dyzelinas palaiko švarią įpurškimo sistemą, todėl degalai įpurškiami optimaliai ir variklio galios lygis išlieka stabilus. Tai mažina degalų sąnaudas ir gerina variklio darbą.

(švarus purkštukas)

NESTE FUTURA dyzelino sudėtyje yra antikorozinio priedo, kuris apsaugo metalines degalų sistemos dalis nuo korozijos, todėl variklis veikia taip, kaip numatė gamintojas. 

(anti-korozinio priedo poveikis)

DW10* testas matuoja purkštukuose susiformavusių apnašų įtaką variklio galios pokyčiui. EURO 5 variklio bandymų rezultatai liudija, kad, naudojant NESTE FUTURA dyzeliną su priedais, variklio galios praradimas yra minimalus, t. y. nesiekia -1 %. Tuo tarpu naudojant EN 590 standartą atitinkantį dyzeliną be priedų, rezultatas yra -9 %, t. y. devynis kartus didesnis variklio galios praradimas bandymo pabaigoje, palyginus su NESTE FUTURA dyzelinu su priedais.

Grafike: variklio galios lygio pokytis, %

*DW10 yra standartinis variklio testas pagal CEC F-98-08 metodą

NESTE FUTURA dyzelino sudėtyje yra priedo, kuris slopina putojimą, todėl dyzelino pylimas į automobilio baką yra greitesnis ir saugesnis. Tai apsaugo ir nuo degalų išsiliejimo pilnai pripildžius automobilio baką.

(„EN 590“ dyzelinas be putojimą slopinančio priedo)

(„Neste Futura“ dyzelinas su putojimą slopinančiu priedu)

* Ilgalaikio nuolatinio naudojimo sąlygomis. Palyginus su dyzelinu be priedų