NESTE FUTURA benzinas

NESTE degalinėse galima įsigyti 95 ir 98 oktaninio skaičiaus benzino su priedais. Visų rūšių NESTE FUTURA benzino kokybė atitinka griežtus europietiško EN 228/ LST EN 228 standarto reikalavimus.

NESTE FUTURA su priedais padeda apsaugoti benzininius variklius nuo užteršimo. Vairuotojai, ilgą laiką naudojantys šį benziną, lyginant su tais, kurie naudoja degalus be priedų, tikrai pastebės mažesnes degalų sąnaudas, geresnį variklio darbą ir ilgesnį automobilio tarnavimo laiką.

Tai užtikrina, kad variklis veiks taip, kaip numatė gamintojas. NESTE FUTURA degalai tinka ir naujiems, ir seniems automobiliams. Be to, kuo ilgiau naudojamas NESTE FUTURA – tuo didesnis poveikis automobiliui.

Naudojant benziną be priedų, laikui bėgant, užteršiama įpurškimo sistema, benzinas įpurškiamas netolygiai ir todėl mažėja variklio galia. Dėl to, norint pasiekti įprastą variklio darbo lygį, reikia įpurkšti didesnį kiekį benzino, o tai lemia didesnes degalų sąnaudas.

(užterštas purkštukas)

Užteršti purkštukai lemia: 

  • Didesnes degalų sąnaudas;
  • Blogesnį variklio darbą ir automobilio važiavimo netolygumą;
  • Trumpesnį variklio tarnavimo laiką;
  • Didesnę išmetamųjų dujų emisiją.

Dėl naujų priedų NESTE FUTURA benzinas užkerta kelią įpurškimo sistemos užteršimui, todėl degalų įpurškimas išlieka tolygus, o variklio galios lygis – stabilus*. Tai mažina degalų sąnaudas ir gerina variklio darbą.

(švarus purkštukas)

Naudojant NESTE FUTURA benziną purkštukai lieka švarūs, o tai lemia:  

  • Mažesnes degalų sąnaudas;
  • Geresnį variklio darbą;
  • Ilgesnė automobilio tarnavimo laiką.

Prastos kokybės benzinas ir benzinas be priedų skatina apnašų susidarymą ant vožtuvų. Dėl to blogėja variklio darbas, didėja degalų sąnaudos bei išmetamųjų dujų emisija, trumpėja variklio tarnavimo laikas.

(įsiurbimo vožtuvas su apnašomis)

NESTE FUTURA benzino priedai ne tik užkerta kelią apnašų susidarymui ant įsiurbimo vožtuvų, bet ir pašalina esamas. Ilgalaikis nuolatinis NESTE FUTURA benzino naudojimas lemia mažesnes degalų sąnaudas, ilgesnį variklio tarnavimo laiką ir geresnį variklio darbą*.

(švarus įsiurbimo vožtuvas)

 

Grafike: įsiurbimo vožtuvų švarumo testas CEC F-05-93 

Susidarančių apnašų kiekio (mg) palyginimas ant švaraus ir užteršto vožtuvo

* Palyginus su benzinu be priedų