Slapukai

Neste savo interneto svetainėje naudoja slapukus ir panašias technologijas, kad rinktų ir saugotų informaciją, kai lankytojai naršo svetainėje. Naudodami slapukus:

  • užtikriname, kad svetainė veiktų; 
  • geriname naudotojo patirtį pritaikydami turinį ir reklamas asmeniniams poreikiams arba vykdydami socialinių tinklų funkcijas, pavyzdžiui;
  • renkame informaciją apie jūsų apsilankymą svetainėje, siekdami analizuoti duomenų srautą;
  • teikiame mūsų žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriams informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine. 

Kas yra slapukai?

Kai lankotės svetainėje, galima saugoti arba gauti informaciją apie jūsų naršyklę, dažniausiai, slapukų forma. Ši informacija gali būti susijusi su jumis, jūsų nustatymais ar įrenginiu, arba gali būti naudojama svetainės keitimui, siekiant, kad ji veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija leidžia teikti jums labiau individualizuotas paslaugas.

Galite keisti savo nuostatas arba atsisakyti priimti kai kurių rūšių slapukus bet kuriuo metu, paspaudę puslapio apačioje esantį slapukų nustatymų mygtuką. Slapukų paskirtis – teikti jums labiau individualizuotas paslaugas, todėl atkreipkite dėmesį, kad slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų internetinei patirčiai ir mūsų teikiamoms paslaugoms.

Slapukų rūšys

Mūsų svetainėje naudojami šių rūšių slapukai:

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia mums suskaičiuoti apsilankymų skaičių ir nustatyti srauto šaltinius (per kuriuos mūsų svetainė yra prieinama), kad galėtume įvertinti ir pagerinti savo svetainės veiklą. Veiklos slapukai padeda mums suprasti, kurie puslapiai yra populiarūs ir kurie – mažiau populiarūs, bei, kaip lankytojai naršo mūsų svetainėje. Jei šiuos slapukus atmesite, nesužinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.

Funkcijų slapukai

Funkcijų slapukai leidžia mums vykdyti geresnes ir labiau pritaikytas funkcijas, pavyzdžiui, vaizdo įrašus, pokalbius realiu laiku ir dalijimosi socialiniuose tinkluose mygtukus. Šiuos slapukus nustatėme mes arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainę. Jei šiuos slapukus atmesite, kai kurios arba visos nurodytos funkcijos gali veikti netinkamai.

Tiksliniai slapukai

Mūsų reklamos partneriai gali talpinti slapukus mūsų svetainėje. Šios įmonės gali naudoti slapukus, kad sukurtų jus dominančių dalykų profilį ir rodytų jums pritaikytą reklamą kitose svetainėse. Dažniausiai šios įmonės yra socialinių tinklų partnerės. Slapukai atpažįsta naršyklę ir įrenginį. Jei šiuos slapukus atmesite, įvairiose svetainėse nematysite tikslinės reklamos.

Būtinieji slapukai

Šie slapukai yra būtini svetainės funkcijų užtikrinimui ir jų išjungti negalima. Paprastai jie naudojami tik reaguojant į naudotojo veiksmus, pvz., prisijungimą arba formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė šiuos slapukus atmestų arba apie juos praneštų, tačiau, atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės dalys gali neveikti.

 

 

Sugrįžti į privatumo pradinį puslapį.