Slapukai

Neste“ naudoja slapukus ir (arba) kitas duomenų, apibūdinančių kliento naudojimąsi paslauga, saugojimo technologijas tam, kad užtikrintų interneto svetainės funkcionalumą ir rinktų informaciją apie apsilankymus interneto svetainėje.

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, leidžiantys atpažinti jūsų įrenginį. Slapukais galima rinkti duomenis, susijusius su, pavyzdžiui, jūsų naudojimusi paslaugomis, įrenginiu, iš kurio naudojatės paslaugomis, jūsų IP adresu, buvimo vieta, operacine sistema, naudojama naršykle ir kitomis svetainėmis, kuriomis domitės. Taip galime pateikti jūsų interesus atitinkančią informaciją jums grįžus į interneto svetainę.

„Neste“ naudoja dviejų rūšių slapukus: ilgalaikius, kurie lieka jūsų įrenginyje tol, kol jų neištrinate, ir seanso, kurie ištrinami uždarius naršyklę. Ilgalaikiai slapukai naudojami statistiniais ir analitiniais tikslais, pavyzdžiui, svetainės naudojimo statistikai vesti, tyrimams, skirtiems gerinti interneto svetainę ir (arba) kitus „Neste“ produktus ir paslaugas, atlikti, populiariausioms interneto svetainės dalims nustatyti, informacijai tretiesiems asmenims teikti, kad šie galėtų teikti jums labiausiai tinkančią reklamą, taip pat interneto svetainės naudojimui optimizuoti.

„Neste“ taip pat gali naudoti trečiųjų šalių slapukus tais pačiais tikslais. Be slapukų, „Neste“ taip pat naudoja technologijas, leidžiančias išsaugoti duomenis, apibūdinančius paslaugos naudojimą, pvz., žiniatinklio indikatorius, tokius kaip „Flash“ slapukai (t. y., vietiniai bendrieji objektai), HTML5 vietinė atmintis, pikselių žymos, aparatūros žymas, skaidrius GIF vaizdus, operacinės sistemos žymas ir žiniatinklio klaidas. Jei nenorite gauti slapukų naršydami interneto svetainėje, galite pakeisti naršyklės nuostačius, kad gautumėte pranešimą, kai slapukai siunčiami į jūsų įrenginį. Taip pat galite apriboti slapukų naudojimą arba juos visiškai užblokuoti pakeisdami naršyklės nuostačius. Tačiau užblokavę slapukus, galite netekti prieigos prie svetainės arba galimybės naudotis visomis paslaugomis ar jų funkcijomis.