Jūsų paslaugoms - NESTE ekstranetas

NESTE ekstranete rasite šias funkcijas:

Kortelių valdymas: papildomų kortelių užsakymas, kortelės atnaujinimas, statuso keitimas, limitų keitimas, sąskaitos likutis.

 

Sąskaitų archyvas: Jūsų kortelių PVM sąskaitos faktūros / ataskaitos PDF formatu.

 

Kortelės operacijų ataskaitos: suvestinės pagal produktų grupes, pirkimų ataskaitos. Kvitų kopijos PDF formatu.

 

Kainos: verslo klientams pateikiamos sutarties kainų ir nuolaidų ataskaitos.

Ekstraneto paslaugų teikimo sąlygos

Prisijungimo prie NESTE ekstraneto atnaujinimas nuo balandžio 23 d.

2024 m. balandžio 23 d. pristatysime dar saugesnį prisijungimo metodą prie NESTE ekstraneto paslaugos. Įsigaliojus dviejų faktorių autentifikacijai, NESTE ekstraneto vartotojas prisijungdamas prie paslaugos turi identifikuoti save patvirtinimo kodu, kurį vartotojas gali gauti pasirinktu prisijungimo metodu, asmeniniu el. pašto adresu arba SMS žinute. NESTE ekstraneto vartotojo kartais bus prašoma pakartoti autentifikaciją patvirtinimo kodu, tačiau dažnai prisijungiant prie paslaugos reikės tik slaptažodžio norint prisijungti.

Esu registruotas NESTE ekstraneto vartotojas, kaip galiu prisijungti prie savo paskyros?

Jūs galite prisijungti su savo dabartiniu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jungiantis prie paslaugos jums reikės patvirtinti savo tapatybę su patvirtinimo kodu, kurį gausite pasirinktu būdu, el. paštu arba SMS žinute. Kai prisijungsite prie ekstraneto naudodamiesi tuo pačiu įrenginiu, ekstranetas prisimins jūsų el. pašto adresą ir jums reikės įvesti tik savo slaptažodį.

Bandžiau prisijungti prie savo paskyros, bet negavau patvirtinimo kodo el. paštu arba SMS žinute. Kaip galiu prisijungti prie NESTE ekstraneto?

Jei negavote patvirtinimo kodo registruojantis arba prisijungiant, prašome pabandyti iš naujo. Po papildomų bandymų prisijungti negavus patvirtinimo kodo, prašome susisiekti su klientų aptarnavimu.

 Neprisimenu el. pašto adreso, kurį naudojau prisijungimui. Kaip galiu prisijungti prie NESTE ekstraneto

Tokiu atveju, prašome susisiekti su klientų aptarnavimu.