Naujienos, pranešimai spaudai ir konkursai

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų renkami duomenys priklauso nuo to, ką darote būdami joje. Atkreipiame dėmesį, kad ne visos toliau nurodytos paslaugos teikiamos vietinėse „Neste“ interneto svetainėse.

Kai lankotės mūsų svetainėje, renkame duomenis apie jūsų veiklą svetainėje (žr. mūsų slapukų politiką) ir jūsų įrenginį bei tinklo ryšį (pvz., įrenginio ID, MAC adresą ir IP adresą). Jei turite „Neste“ naudotojo paskyrą, taip pat renkame duomenis apie jūsų paskyrą.

​Naujienlaiškis

Mūsų naujienlaiškyje pateikiamos svarbios naujienos apie „Neste“. Jis siunčiamas tik prenumeratoriams. Renkame ir saugome prenumeratai reikalingus asmens duomenis (pvz., vardą, pavardę ir el. pašto adresą).

Pranešimai spaudai, naujienos ir straipsniai

„Neste Corporation“ skelbia biržos pranešimus, pranešimus spaudai, straipsnius ir kitas naujienas asmenims, užsisakiusiems šią informaciją. Renkame ir saugome asmens duomenis, reikalingus šioms prenumeratoms tvarkyti (pvz., vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir įmonės pavadinimą). 

Konkursai ir akcijos

Dalyvauti konkurse ar „Neste“ organizuojamoje akcijoje galite užpildę formą mūsų svetainėje arba socialiniuose tinkluose. Visi jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi tik „Neste“ organizuojamo konkurso ar kampanijos administravimo ir atsiliepimų rinkimo tikslais. Nenaudosime jūsų asmens duomenų (vardo, pavardės, el. pašto adreso, adreso, įmonės pavadinimo, telefono numerio, lydinčiųjų asmenų informacijos) jokiais kitais tikslais, nebent davėte tam sutikimą.
Duomenys bus ištrinti praėjus metams po konkurso ar akcijos pabaigos.

Paraiškos dėl paramos

Dėl paramos galite kreiptis užpildydami paraiškos formą „Neste“ svetainėje. Rinksime jūsų pateiktus asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, paramos objektą ir, jei taikoma, banko sąskaitos numerį) ir ištrinsime ne vėliau kaip per šešis mėnesius nuo paraiškos pateikimo.

Registruotis į „Neste“ organizuojamus renginius galite mūsų svetainėje. Visi jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi tik „Neste“ organizuojamo renginio valdymo ir atsiliepimų rinkimo tikslais. Pateiktų asmens duomenų, susijusių su renginiais, nenaudosime jokiais kitais tikslais, nebent davėte tam sutikimą.
Asmens duomenis ištrinsime praėjus keturiems mėnesiams po renginio.

Ataskaitos

Kai užsisakote įvairias ataskaitas per mūsų svetainę, renkame jūsų kontaktinę informaciją, kad galėtume jas išsiųsti. Taip pat renkame visus kitus jūsų pateiktus duomenis (pvz., pareigas, įmonės pavadinimą, pramonės šaką).

 

Sugrįžti į privatumo pradinį puslapį.