Kortelės įmonėms

Aplankykite NESTE VERSLUI svetainę!

NESTE mokėjimo kortelė – tai pats patogiausias atsiskaitymo už degalus būdas automatinėse NESTE degalinėse.

Bendrovė NESTE LIETUVA įmonėms siūlo kreditines ir debetines NESTE mokėjimo korteles, kuriomis galima atsiskaityti už degalus 82 NESTE degalinėse Lietuvoje ir daugiau nei 670 degalinių Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje.

Mokėjimo kortelėms yra taikomi vieno pirkimo limitai.

  • PK1 kortelės vieno pirkimo limitas yra 250 EUR.
  • PK4 kortelės vieno pirkimo limitas yra 800 EUR. Degalinėse, kuriose įrengtos greitaeigės dyzelino pompos, vieno pirkimo limitas - 2500 EUR.
  • PK5 kortelės vieno pirkimo limitas yra 800 EUR. Degalinėse, kuriose įrengtos greitaeigės dyzelino pompos, vieno pirkimo limitas - 2500 EUR.

Įmonių, įsigijusių NESTE mokėjimo korteles, patogumui bendrovė NESTE LIETUVA siūlo prisijungti prie NESTE ekstraneto ir sekti bei atnaujinti savo NESTE mokėjimo kortelės informaciją bet kuriuo paros metu.

NESTE ekstranetas – tai sistema, kurioje NESTE mokėjimo kortelių turėtojai gali patikrinti savo kortelės (-ių) sąskaitos likutį, sekti kortelių pylimus, nustatyti konkrečiai kortelei paros ir mėnesio limitus, prireikus užblokuoti ar užsisakyti papildomą kortelę (-es) bei keisti kitą informaciją.

Įmonėms, norinčioms už degalus atsiskaityti grynaisiais arba banko mokėjimo kortele, siūlome įsigyti įmonės ID korteles, kuriomis naudojantis NESTE degalinės kvitas laikomas PVM sąskaita faktūra. Įmonės ID kortelės galioja visose NESTE degalinėse Lietuvoje.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3357, el. paštu korteles@neste.com