NESTE MY Renewable Charge

Instructions in English

Įkraukite savo elektromobilį NESTE MY Renewable Charge įkrovimo stotelėje.

Įkrovimo stotelę rasite Pasvalio rajone, „Via Baltica“ kelyje esančioje NESTE degalinėje, adresu Ąžuolpamūšio g. 1A, Raubonių k., Pasvalio r.  

Kaip įkrauti elektromobilį NESTE MY Renewable Charge stotelėje?

  1. Atvykite į NESTE degalinę, adresu Ąžuolpamūšio g. 1A, Raubonių k., Pasvalio r.  
  2. Prijunkite pasirinktą įkrovimo jungtį prie elektromobilio.
  3. Atsidarykite NESTE programėlę, spauskite „Elektromobilio įkrovimas“ ir pasirinkite NESTE Pasvalio r. EV.*
  4. Spauskite mygtuką „RODYTI JUNGTIS IR KAINAS“ ir pasirinkite 1, 2, 3 arba 4 jungtį, priklausomai nuo to, kurią įkrovimo jungtį prijungėte prie elektromobilio.
  5. Pasirinkite mokėjimo būdą banko kortele / NESTE mokėjimo kortele ir patvirtinkite mokėjimą. Bus rezervuota maksimali suma, bet mokėsite už tiek, kiek pasinaudojote paslauga.
  6. Baigę įkrovimą, ištraukite jungtį ir įdėkite ją atgal į laikiklį.

* Šiuo metu atsiskaitymas galimas tik naudojantis NESTE programėle.

Koks įkroviklis yra NESTE įkrovimo stotelėje?

Įkrovimo stotelėje sumontuoti inovatyvūs „Kempower“ įkrovikliai. Įkroviklis dinamiškai paskirsto reikiamą įkrovimo galią tarp vienu metu kraunamų automobilių.

Įkrovimo stotelė tai daro automatiškai, atsižvelgdama į automobilių skaičių ir akumuliatorių įkrovimą. Toks sprendimas leidžia laisvą galią optimaliai nukreipti į automobilį, kuriam šiuo metu jos reikia ir kuris gali ją priimti. 

Kokia yra NESTE MY Renewable Charge įkrovimo galia?

Bendra greito įkrovimo stotelės galia siekia 300 kW. Vienu metu stotelė, priklausomai nuo to, kiek elektromobilių kraunasi ir kokią galią gali priimti elektromobilis, vieną automobilį gali krauti maksimaliai iki 240 kW.

Kiek elektromobilių gali būti įkraunama vienu metu?

Įkrovimo stotelėje vienu metu gali būti įkraunami 4 elektromobiliai.

Kaip galima atsiskaityti už įkrovimą?

Atsiskaityti už elektromobilio įkrovimą galite naudojantis NESTE programėle. Atsisiųskite NESTE programėlę ir susiekite ją su savo banko kortele arba NESTE mokėjimo kortele. Atsiskaitydami programėlėje pridėta banko kortele ir norėdami ant e.kvito matyti įmonės rekvizitus, prieš patvirtindami mokėjimą, laukelyje „Jūsų įmonės rekvizitai“, uždėkite varnelę ir po mokėjimo patvirtinimo įveskite įmonės rekvizitus.

Kokius elektromobilius galima įkrauti NESTE MY Renewable Charge stotelėje?

Įkrovimo stotelėje galima įkrauti elektromobilius, kurie yra suderinami su standartine CCS jungtimi. CCS jungtis yra labiausiai paplitęs įkrovimo jungčių standartas greitam įkrovimui Europoje. Kai kurie senesni elektromobiliai greitam įkrovimui naudoja CHAdeMO jungtį, kuri nesuderinama su NESTE įkrovikliu.