Degalų kokybė ir kaina

Kada degalinėse pradedama prekiauti žieminiais degalais?

Atsižvelgiant į metų laikus bei oro temperatūrą, NESTE degalinėse parduodamas šių rūšių dyzelinas: - C klasės (vasariniu) dyzelinu degalinėse prekiaujame nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. - E klasės (tarpiniu) dyzelinu degalinėse prekiaujame nuo balandžio 1 d. iki balandžio 30 d. ir nuo spalio 1 d. iki spalio 31 d. - A 0 klasės (žieminiu) dyzelinu degalinėse prekiaujame nuo kovo 1 d. iki kovo 30 d. ir nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. - A1 arba A2 klasės (žieminiu) dyzelinu degalinėse prekiaujame nuo gruodžio 1 d. iki vasario 28 d. Nurodyti laikotarpiai yra rekomenduojami ir gali šiek tiek keistis.

Ar NESTE degaluose yra palmių aliejaus?

NESTE Lietuvoje parduoda tris skirtingus dyzelino produktus. Vienas jų yra dyzelinas NESTE MY RENEWABLE DIESEL, pagamintas iš 100% tvarių žaliavų. Kiti du Lietuvos rinkoje parduodami produktai yra dyzelinas NESTE FUTURA ir dyzelinas NESTE PRO DIESEL. NESTE FUTURA – aukštos kokybės mineralinės kilmės dyzelinas, į kurio sudėtį įeina biopriedas, kuris yra privalomas pagal Lietuvos įstatymus. NESTE PRO DIESEL – aukšto našumo dyzelinas, kurį sudaro mineralinis dyzelinas ir biopriedas - aukštos kokybės dyzelinas iš atsinaujinančių išteklių. Visos NESTE naudojamos atsinaujinančios žaliavos yra pagamintos tvariai ir atitinka Europos atsinaujinančios energijos direktyvos (ES RED) tvarumo kriterijus. Degalų iš atsinaujinančių šaltinių gamybai naudojamų tvarių žaliavų portfelį sudaro daugiau nei 10 skirtingų žaliavų. Tvariai pagamintas ir 100% sertifikuotas palmių aliejus yra viena iš šių žaliavų. Įvairios atliekos ir liekanos, pavyzdžiui, naudotas kepimo aliejus, gyvulinės kilmės riebalai ir žuvies riebalai iš maisto pramonės atliekų, ir įvairios augalinių aliejų gamybos atliekos bei liekanos sudaro apie 80% NESTE per metus sunaudojamo atsinaujinančių žaliavų kiekio. Likusius 20% sudaro tvariai pagaminti augaliniai aliejai, daugiausiai - palmių aliejus. Viso NESTE naudojamo palmių aliejaus kilmė (iki konkrečių plantacijų lygio) yra žinoma nuo 2007 metų, o nuo 2013 metų visas NESTE naudojamas palmių aliejus yra 100% sertifikuotas.

Ar visi NESTE degalai atkeliauja iš Suomijos?

Taip, visi degalai į NESTE degalines Lietuvoje atkeliauja iš Suomijos.

Ar internete skelbiamos NESTE degalinių degalų kainos?

NESTE degalinėse prekiaujamų degalų kainos internete nėra skelbiamos. Norėdami sužinoti Jums reikiamos degalų rūšies kainą konkrečioje NESTE degalinėje kreipkitės į NESTE klientų aptarnavimą tel. (8 5) 212 3357 darbo valandomis: I - IV 8.00 -17.00 val., V 8.00 - 15.45 val.

Kodėl internete neskelbiamos NESTE degalų kainos?

NESTE degalinėse prekiaujamų degalų kainos internete nėra skelbiamos, nes degalų rinka yra itin konkurencinga ir dinamiška. Kainos degalinėje gali pasikeisti bet kuriuo metu, todėl nenorėdami klaidinti klientų viešai jų neskelbiame. Jus dominančios degalų rūšies kainą konkrečioje NESTE degalinėje galite sužinoti kreipdamiesi į NESTE klientų aptarnavimą tel. (8 5) 212 3357 darbo valandomis: I - IV 8.00 -17.00 val., V 8.00 - 15.45 val.

Kodėl NESTE degalinėse degalų kainos yra skirtingos?

Kainos degalinėse priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip užpirkimo kaina, mokesčiai, konkurencinė aplinka. Degalų kainos gali skirtis net degalinėse, esančiose tame pačiame mieste, nes yra reaguojama į konkurencinę aplinką, esančią aplink degalinę, mikrorajone ar visame mieste. Vienam rinkos dalyviui sumažinus kainą vienoje degalinėje, tam, kad savo klientams garantuotume vieną geriausių kainos pasiūlymų rinkoje - reaguojame. Tokiu būdu turime skirtingas kainas skirtingose degalinėse.