Nuolaidų kortelės

Kaip užsisakyti NESTE nuolaidų kortelę?

NESTE nuolaidų kortelę galima užsisakyti nemokamai internetu, užpildant NESTE nuolaidų kortelės užsakymo anketą. Pagamintą nuolaidų kortelę išsiųsime paštu, registracijos metu nurodytu adresu.

Per kiek laiko pristatote NESTE nuolaidų kortelę?

NESTE nuolaidų kortelė pristatoma per 6-8 darbo dienas nuo užsakymo gavimo.

Kiek kainuoja NESTE nuolaidų kortelė?

NESTE nuolaidų kortelė yra nemokama. Ją galima užsisakyti internetu, užpildant NESTE nuolaidų kortelės užsakymo anketą. Pagamintą nuolaidų kortelę išsiųsime paštu, registracijos metu nurodytu adresu.

Kokie NESTE nuolaidų kortelės privalumai?

Su NESTE nuolaidų kortele taikoma 3,5 ct/l nuolaida kokybiškiems degalams, ADBLUE bei stiklų plovikliui NESTE degalinėse Lietuvoje bei 1,5 ct/l nuolaida degalams NESTE degalinėse Latvijoje ir Estijoje. Taip pat su NESTE nuolaidų kortele taikoma 10% nuolaida autoservisų tinkle MELGA ir 10% nuolaida ŠVAROS BROLIŲ tunelinėse plovyklose bei švaros centruose. Daugiau informacijos apie nuolaidas rasite.

Ką daryti, jei užsisakiau NESTE nuolaidų kortelę, bet jos negavau?

Apgailestaujame, kad NESTE nuolaidų kortelė nepasiekė Jūsų. Maloniai prašome kreiptis į NESTE klientų aptarnavimą el. paštu korteles@neste.com, nurodant duomenis, kuriuose pateikėte NESTE nuolaidų kortelės užsakymo anketoje: vardą, pavardę, telefono numerį bei adresą.

Ar galima gauti NESTE nuolaidų kortelę su didesne negu 3,5 ct/l nuolaida?

NESTE nuolaidų kortelė taiko 3,5 ct/l nuolaidą degalams, ADBLUE ir stiklų plovikliui Lietuvoje bei 1,5 cl/l nuolaidą degalams NESTE degalinėse Latvijoje ir Estijoje. Akcijų metu su NESTE nuolaidų kortele gali būti taikoma ir didesnė nuolaida. Apie tokias akcijas klientus informuojame asmeniškai, jei klientai yra davę sutikimą tiesioginei rinkodarai.

Ką daryti, jei mokėjimo terminalas nenuskaito nuolaidų kortelės / nuolaidų kortelė neveikia?

Apgailestaujame, jog kortelė nebuvo nuskaityta. Taip galėjo nutikti dėl keleto priežasčių, pvz. jei kortelė į kortelių skaitytuvą buvo įdėta ar ištraukta netolygiai. Kita galima priežastis - kortelės pažeidimas arba nusidėvėjimas. Jei Jūsų naudojama kortelė yra nauja, pabandykite ją naudoti dar kartą, į kortelių skaitytuvą įdedant ir ištraukiant tolygiai, neskubant. Apie kortelės priėmimą arba nenuskaitymą sekite informaciją mokėjimo terminalo ekrane. Tuo atveju, jei kortelė yra pažeista aba nusidėvėjusi, kviečiame užsisakyti naują NESTE nuolaidų kortelę nemokamai, užpildant NESTE nuolaidų kortelės užsakymo anketą. Pagamintą nuolaidų kortelę išsiųsime paštu, registracijos metu nurodytu adresu.

Ką daryti, jei gavus naują nuolaidų kortelę ji neveikia?

Apgailestaujame, jog nauja kortelė nebuvo nuskaityta. Maloniai prašome kreiptis į NESTE klientų aptarnavimą el. paštu korteles@neste.com, nurodant neveikiančios nuolaidų kortelės numerį bei kada ir kurioje NESTE degalinėje tai įvyko? Klientų aptarnavimo specialistai patikrins Jūsų pylimo duomenis ir susisieks su Jumis.

Kokios nuolaidos taikomos ir su kokiomis nuolaidų kortelėmis?

NESTE degalinėse Lietuvoje galioja NESTE nuolaidų, MANO RIMI ir NORFA nuolaidų kortelės. Su NESTE nuolaidų kortele Lietuvoje taikoma 3,5 ct/l nuolaida degalams, ADBLUE bei stiklų plovikliui. NESTE nuolaidų kortelė taip pat galioja NESTE degalinėse Latvijoje ir Estijoje, kur degalams taikoma 1,5 ct/l nuolaida. Pilant degalų su MANO RIMI kortele NESTE degalinėse taikoma 2,9 ct/l nuolaida degalams, o 0,9 ct/l grįžta į MANO RIMI kortelę. Su NORFA nuolaidų kortele degalams taikoma 2,9 ct/l nuolaida.

Ką daryti, jei mokėjimo terminalo ekrane rašė, kad nuolaidų kortelė priimta, bet nuolaida pritaikyta nebuvo?

Apgailestaujame, jog nuolaida nebuvo pritaikyta. Maloniai prašome kreiptis į NESTE klientų aptarnavimą el. paštu korteles@neste.com, nurodant panaudotos nuolaidų kortelės numerį bei kada ir kurioje NESTE degalinėje tai įvyko? Klientų aptarnavimo specialistai patikrins Jūsų pylimo duomenis ir susisieks su Jumis.

Kodėl NESTE nuolaidų kortelė negaliojo Latvijoje / Estijoje?

Pilant degalų su NESTE nuolaidų kortele Latvijoje ir Estijoje yra taikoma 1,5 ct/l nuolaida. Jei pilant degalų nuolaida nebuvo pritaikyta, maloniai prašome kreiptis į NESTE klientų aptarnavimą el. paštu korteles@neste.com, nurodant naudotos NESTE nuolaidų kortelės numerį bei kada ir kurioje NESTE degalinėje tai įvyko? Klientų aptarnavimo specialistai patikrins Jūsų pylimo duomenis ir susisieks su Jumis.