Alyva, tepalai ir eksploataciniai skysčiai

ALYVA, TEPALAI IR EKSPLOATACINIAI SKYSČIAI

NESTE – viena didžiausių šiaurės šalių energetikos kompanijų. Jos veiklą apima visą gamybos ir realizacijos ciklą – nuo žaliavų gavybos ir perdirbimo iki produktų pardavimo ir paslaugų teikimo klientams. NESTE kuria ir gamina savo ženklu pažymėtą alyvą, tepalus ir skysčius.  

Veiklos, apimančios visą kelią nuo produkcijos kūrimo iki gamybos, nuo užsakymo ir tiekimo iki klientų aptarnavimo, kokybę patvirtina turimas tarptautinis kokybės standartas ISO 9001. NESTE yra Europos alyvos gamintojų techninės asociacijos ATIEL narė. Ši asociacija glaudžiai bendradarbiauja su Europos automobilių gamintojų asociacija ACEA, kuri klasifikuoja variklių alyvą Europoje.

Kokybės garantija – aukštos klasės bazinė alyva

Pagamintos alyvos ir tepalų kokybė daugiausia priklauso nuo bazinės alyvos kokybės. NESTE korporacija turi sutelkusi visus alyvos gamybos procesus iki fasavimo ir realizavimo, kad galėtų ne tik gaminti, bet ir nuolat kurti bei tobulinti produktus,palaikyti aukščiausią jų kokybę. NESTE valdo dvi bazinės alyvos gamyklas.

Unikali NESTE bazinės alyvos gamykla, esanti Porvoo miesto (Suomija) naftos perdirbimo kombinate, hidrokrekingo būdu kasmet pagamina apie 150 tūkst. tonų ypač aukšto klampos indekso EHVI bazinės alyvos, naudojamos naujos kartos NESTE alyvai ir tepalams gaminti. Gamykla pradėjo veikti 1997 metais. Šiuo metu ji yra vienintelė tokia gamykla Europoje.

NESTE gamykla Belgijoje rinkai pateikia apie 50 tūkst. tonų visiškai sintetinės bazinės alyvos – polialfaolefinų PAO. Kitaip tariant, čia pagaminama 30 proc. visų Vakarų Europoje suvartojamų PAO.

Alyvai ir tepalams gaminti naudojama NESTE gamyklose gaminama bazinė alyva - polialfaolefinai PAO (užšalimo temperatūra iki -70° C), vandeniliu izomerizuota EHVI bazinė alyva ir geriausių pasaulio gamintojų sintetiniai priedai. Iš šių komponentų gaminama aukščiausios kokybės NESTE alyva, kuri padeda taupyti degalus. Be to, ją galima keisti rečiau.

NESTE daug dėmesio skiria aplinkos apsaugai – didelę dalį produkcijos sudaro alyva, greitai suyranti gamtoje ir nepažeidžianti biologinės pusiausvyros. NESTE visiškai nenaudoja regeneruotos bazinės alyvos.

NESTE alyvos ir tepalų įgaliotas atstovas Lietuvoje UAB „Baltic Lube“ parduoda:

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3219; el. paštu info@balticlube.com