NEXBTL technologija

Naujovė – NEXBTL technologija

Didžiuojamės galėdami pristatyti naujausią kompanijos verslo sritį – produktus iš atsinaujinančių šaltinių, kurių gamyba yra pagrįsta NEXBTL technologija. Tai – mūsų tyrimų komandos darbo rezultatas, saugomas patentais.

NEXBTL technologija leidžia mums gaminti aukščiausios kokybės dyzeliną ir kitus produktus iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip augalinis aliejus ar gyvulinės kilmės riebalų atliekos. Šios technologijos dėka tapome lyderiaujančiu dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoju.

NEXBTL technologija yra pagrįsta augalinio aliejaus ar gyvulinės kilmės riebalų hidrinimu.

Mūsų gaminamas dyzelinas yra hidrintas augalinis aliejus (HVO), o įprastas biodyzelinas (FAME) – gaminamas esterinimo būdu. NEXBTL dyzelino kokybė yra kur kas aukštesnė nei tradicinio biodyzelino.

NEXBTL technologija taip pat gali būti naudojama, pavyzdžiui, benzinui gaminti.

Pagal NEXBTL technologiją pagamintas dyzelinas gali būti naudojamas vietoje iškastinio dyzelino, nes jų cheminė sudėtis yra tokia pat. Jį taip pat galima maišyti su iškastiniu dyzelinu arba naudoti gryną, 100 proc. koncentracijos.

Dėl savo cheminės sudėties pagal NEXBTL technologiją pagamintas dyzelinas gali būti naudojamas ne tik kaip automobilių degalai. Šis dyzelinas buvo išbandytas kaip vienas iš aviacinio kuro komponentų. Taip pat – turbinose, generatoriuose, laivuose, jachtose, darbo mašinose, naudojamose kasyklose ir statybose.

Be to, pagal NEXBTL technologiją pagamintą dyzeliną galima naudoti chemijos pramonėje, pavyzdžiui, kaip žaliavą plastikams arba tirpiklį dažams.