Kortelės privatiems asmenims

NESTE mokėjimo kortelė – tai pats patogiausias atsiskaitymo už degalus būdas automatinėse NESTE degalinėse.

Bendrovė NESTE LIETUVA privatiems asmenims siūlo debetines NESTE mokėjimo korteles, kuriomis galima atsiskaityti už degalus 77 NESTE degalinėse Lietuvoje ir daugiau nei 670 degalinių Estijoje, Latvijoje bei Suomijoje.

Mokėjimo kortelėms yra taikomi vieno pirkimo limitai.

  • PK0 kortelės vieno pirkimo limitas yra 250 EUR.
  • PK1 kortelės vieno pirkimo limitas yra 250 EUR.
  • PK4 kortelės vieno pirkimo limitas yra 800 EUR. Degalinėse, kuriose įrengtos greitaeigės dyzelino pompos, vieno pirkimo limitas - 2500 EUR.
  • PK5 kortelės vieno pirkimo limitas yra 800 EUR. Degalinėse, kuriose įrengtos greitaeigės dyzelino pompos, vieno pirkimo limitas - 2500 EUR.

Klientų, įsigijusių NESTE mokėjimo korteles, patogumui  bendrovė siūlo prisijungti prie NESTE ekstraneto ir sekti bei atnaujinti savo NESTE mokėjimo kortelės informaciją bet kuriuo paros metu.

NESTE  ekstranetas – tai sistema, kurioje NESTE mokėjimo kortelių turėtojai gali patikrinti savo kortelės sąskaitos likutį, sekti kortelės pylimus, prireikus – užblokuoti kortelę bei keisti kitą informaciją.

Norintiems už degalus atsiskaityti grynaisiais arba banko mokėjimo kortele, siūlome įsigyti nemokamą NESTE nuolaidų kortelę, galiojančią visose NESTE degalinėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3357, el. paštu korteles@neste.com