Įmonės ID (identifikacijos) kortelės

Įmonės ID kortelė (identifikacijos kortelė) – tai kortelė, identifikuojanti pirkėją NESTE degalinėse.

Naudojantis šia kortele, kasos aparato kvitas už degalus, kuriame yra nurodytas pirkėjo identifikacinis rekvizitas (įmonės ID kortelės numeris) ir kurio suma neviršija 150 eurų (kartu su PVM), pagal PVM įstatymą, pripažįstamas PVM sąskaita faktūra.

Įmonės ID kortelė nėra mokėjimo kortelė, tačiau ji išduodama nemokamai ir naudojantis ja taikoma 2,9 ct nuolaida iki 2018 m. gruodžio 31 d. ir 3,5 ct nuolaida nuo 2019 m. sausio 1 d. Ji galioja visose NESTE degalinėse Lietuvoje, atsiskaitant grynaisiais arba banko mokėjimo kortele.

DĖMESIO! Kvitai, kurie yra identifikuoti įmonės ID kortele ir prilyginti PVM sąskaitai faktūrai (PVM įstatymo 80 straipsnis 7 dalis), pagal Pridėtinės vertės mokesčio sąskaitų faktūrų registrų duomenų tvarkymo ir pateikimo taisykles gaunamų PVM sąskaitų faktūrų registre neregistruojami (taisyklių 9 straipsnis).

SVARBU! Įmonės ID kortelė kartu su SEB ISIC banko kortele bei NESTE ar kitomis nuolaidų kortelėmis negalioja.

SVARBU! Jei įdėjus įmonės ID kortelę, automatas ekrane parašo, kad ji priimta, bet po to įdėtos banko mokėjimo kortelės automatas nepriima, tai veiksmus reikia kartoti nuo pradžių: dėti iš naujo įmonės ID kortelę, po to banko mokėjimo kortelę.

SVARBU! Būtina rinkti kiekvieną kvitą. Pakartotinis vienos kvito kopijos persiuntimas gali būti apmokestintas 2,50 Eur mokesčiu. Pakartotinai kvitų kopijos siunčiamos tik gavus išankstinį mokėjimą už šią paslaugą.

Kaip įsigyti Įmonės ID kortelę?

  • Užpildykite įmonės ID kortelės anketą, kurią rasite šio puslapio dešinėje;
  • Pasirašytos anketos kopiją atsiųskite mums el. pašto adresu korteles@neste.com.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3357, el. paštu korteles@neste.com