Neste MY Renewable Diesel

Neste degalinėse Lietuvoje prekiaujama Neste MY Renewable Diesel degalais iš 100% tvarių žaliavų. Tai Suomijos korporacijos Neste sukurti degalai, skirti mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas.

Lietuvoje parduodamas Neste MY Renewable Diesel yra gaminamas Neste korporacijos gamykloje, sertifikuotoje ISCC (International Sustainability and Carbon Certification) sistemoje.

Neste MY Renewable Diesel atitinka standartą LST EN 15940, todėl degalinėse žymimas XTL ženklu.
 

Neste MY Renewable Diesel privalumai


 

Pagamintas naudojant 100% tvarias žaliavas


Neste MY Renewable Diesel gaminamas pagal NEXBTL technologiją iš 100% tvarių žaliavų: maisto pramonės atliekų ir augalinių aliejų. Speciali Suomijos korporacijos Neste sukurta ir patentuota technologija yra pritaikyta gaminti itin aukštos kokybės degalus iš alternatyvių žaliavų.

Daugiau apie žaliavas rasite Neste korporacijos internetiniame puslapyje.


Su Neste MY Renewable Diesel - mažesnė tarša


Per visą degalų gamybos ir suvartojimo ciklą Neste MY Renewable Diesel į aplinką išskiria vidutiniškai 90% (priklausomai nuo žaliavų) mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų nei dyzelinas, pagamintas iš iškastinių žaliavų.


Aukštas cetaninis skaičius

Neste MY Renewable Diesel pasižymi ypatingai aukštu cetaniniu skaičiumi, kuris yra min. 70 (įprastinio dyzelino cetaninis skaičius min. 51).

Pasaulinėje degalų chartijoje (WWFC) nurodoma, kad naudojant dyzeliną su didesniu cetaniniu skaičiumi, gaunamos šios naudos:
- greitesnis variklio užvedimas;
- tylesnis variklio darbas;
- mažesnės išmetamųjų dujų emisijos.


Neste MY Renewable Diesel panaudojimas


Pasaulinė degalų chartija (WWFC) nurodo, kad degalai, atitinkantys EN 15940 standarto reikalavimus, yra tinkami naudoti bet kokiems dyzeliniams varikliams tiek gryni, tiek ir maišyti su įprastiniu dyzelinu".

Tą patį teigia ir Neste MY Renewable Diesel gamintojas. Dėl galimybės naudoti šiuos pažangius degalus savo automobiliui, siūlytume pasikonsultuoti su automobilio gamintoju.


Neste MY Renewable Diesel pasaulyje


Lietuvoje Neste MY Renewable Diesel galima įsigyti Neste Lietuva" degalinėse: Neste Šilutės" (Plieno g.  1, Klaipėda) ir Neste Justiniškių" (Rygos g. 2, Vilnius). Neste MY Renewable Diesel iš 100% tvarių žaliavų taip pat prekiaujama Suomijoje, Švedijoje, JAV, Estijoje ir Latvijoje.
 

Daugiau informacijos Neste MY Renewable Diesel gamintojo interneto svetainėje arba el. paštu: neste.lietuva@neste.com