Apie NESTE

 

Apie „Neste“

„Neste Lietuva“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas.

„Neste Lietuva“ atstovauja 1948 metais Suomijoje įkurtai korporacijai „Neste“. Korporacija kuria tvarius sprendimus transporto, verslo ir vartotojų poreikiams tenkinti, o platus gaminių iš atsinaujinančių žaliavų asortimentas leidžia klientams sumažinti išmetamų teršalų kiekį. 

Kompanija yra didžiausia pasaulyje tvaraus dyzelino, pagaminto iš atliekų ir liekanų, gamintoja, pristatanti tvarius sprendimus aviacijos ir plastiko pramonei. Bendrovė taip pat yra technologiškai pažangi aukštos kokybės naftos produktų perdirbėja ir siekia būti patikima partnere, turinčia plačiai vertinamą patirtį mokslinių tyrimų ir tvarios veiklos srityse. Jau 17 metų iš eilės įmonė užima aukštas vietas tvariausių pasaulio įmonių „Global 100“ sąraše. Daugiau skaitykite: www.neste.com 

„Neste Lietuva“ priklauso Neste įmonių grupei, kurios valdančiosios bendrovės akcijos yra kotiruojamos biržoje (NESTE, Nasdaq Helsinki). Informacija apie pagrindinius Neste akcininkus skelbiama www.neste.com/investors/shareholders„Neste Lietuva“ yra vienintelė Neste grupės įmonė registruota Lietuvoje, dukterinių bendrovių ar mums priklausančių asocijuotų įmonių neturime. Kitos Neste grupės įmonės veikia 14 pasaulio šalių: Suomijoje, Australijoje, Belgijoje, Kinijoje, Estijoje, Vokietijoje, Italijoje, Latvijoje, Nyderlanduose, Singapūre, Švedijoje, Šveicarijoje ir JAV.

„Neste Lietuva“ priklauso Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijai ir asociacijai Finnish Lithuanian chamber of commerce.