D.U.K.

Kas yra NESTE FUTURA?

Tai aukštos kokybės degalai, kurių sudėtyje yra naujausių priedų, būtinų variklio švarai palaikyti. Tai mažina degalų sąnaudas, gerina variklio darbą, ilgina jo tarnavimo laiką.

Kuo naujieji NESTE FUTURA skiriasi nuo senųjų NESTE degalų?

NESTE FUTURA sudėtyje yra atnaujintų priedų, tarp kurių – dar efektyvesnis detergentas (specialus valiklis) benzininiams ir dyzeliniams automobiliams, kuris puikiai tinka ir turi tokį patį poveikį tiek naujiems, tiek senesniems varikliams.

Kodėl svarbu išlaikyti variklį švarų?

Variklio švara lemia mažesnes degalų sąnaudas, gerina variklio darbą ir ilgina variklio tarnavimo laiką. Kai variklis švarus, jis veikia taip, kaip numatė gamintojas. Šie rezultatai gali būti pasiekti naudojant degalus su tinkamais priedais – NESTE FUTURA.

Ar NESTE FUTURA turi vienodą įtaką visiems automobiliams?

Taip, NESTE FUTURA benzinas ir dyzelinas vienodai tinkamas ir veikia analogiškai tiek senuose, tiek naujuose automobiliuose.

Kas patvirtina NESTE FUTURA veiksmingumą?

Daugiau nei 20-ies metų patirtį degalų priedų tyrimų srityje turinti NESTE atliko daugybę variklio bandymų laboratorijos ir lauko sąlygomis. Tokiu būdu iš visų alternatyvų buvo atrinkti tinkamiausi priedai ir parinktos optimalios jų dozės.