24.3.2021 - 8:50

NESTE – tvariausia degalų sektoriaus įmonė Lietuvoje

Degalinių tinklas NESTE antrus metus iš eilės pripažintas tvariausiu degalinių tinklu. Paskelbtame tvarumo reitinge tarp degalinių operatorių įmonė užėmė pirmąją vietą.

„Džiaugiamės antrus metus iš eilės pelnę tvariausio degalinių tinklo Lietuvoje pripažinimą. Visoje NESTE korporacijoje tvarumas yra kiekvieno mūsų kasdieninis siekis, tad šis pripažinimas Lietuvoje mus skatina su dar didesniu užsidegimu dirbti tvarumo link“, – sakė Markus Lindkvist, „NESTE Lietuva“ generalinis direktorius.

Bendrame tvarumo reitinge įmonė Lietuvoje užėmė 22-ąją vietą.

„Sustainable Brand Index ™“ (liet. „Prekių ženklo tvarumo indeksas“) yra vienas didžiausių Europoje iš nepriklausomų prekės ženklų tvarumo tyrimų, kuris atliekamas nuo 2011 m. Antrus metus iš eilės į šį reitingą įtraukiamos ir Baltijos šalys. Šiais metais apklausoje dalyvavo 800 Lietuvos gyventojų, jie vertino 50 prekės ženklų.

Tyrimas parodė, kaip Lietuvos vartotojai suvokia prekės ženklus atsižvelgdami į jų aplinkos tausojimo ir socialinės atsakomybės veiklą. Apklausa patvirtino, kad gyventojams rūpi tvarumas: 56 proc. apklaustųjų atsakė, kad apie tvarumą diskutuoja su draugais bei šeimos nariais, o 67 proc. respondentų vertindami įmonės produkciją, atsižvelgia į jos vykdomą tvarumo politiką.

Iš viso tarptautiniame reitinge analizuojami daugiau nei 1 400 prekių ženklų iš daugiau nei 35 sektorių, o tyrime apklausiama daugiau nei 60 tūkst. vartotojų.