6.6.2016 - 9:46

Vykstantiems poilsiauti prie Molėtų ežerų – nauja „Neste“ degalinė

Didžiausias automatinių degalinių tinklas „Neste“ plečiasi Rytų Lietuvoje. Poilsiauti prie Molėtų ežerų vykstantiems gyventojams strategiškai patogioje vietoje – Molėtų rajone, šalia magistralės Vilnius-Utena-Daugpilis, – atidaryta nauja degalinė.

„Tai – jau 68-oji tinklo degalinė Lietuvoje. Plėstis Molėtų rajone nusprendėme įvertinę vartotojų poreikius – mūsų klientams „Neste“ degalinės šiame kelyje trūko tiek vykstant vasaros atostogų prie Molėtų ar Zarasų ežerų, tiek darbo reikalais važiuojant į šiuos miestus ar, pavyzdžiui, Uteną. Buvo tik laiko klausimas, kada šiame regione mums pavyks rasti strategiškai patogią vietą degalinei įrengti“, – sako Audrius Miežys, bendrovės „Neste Lietuva“ mažmeninės prekybos vadovas.

Pasak jo, automatinėse degalinėse galima itin greitai ir patogiai papildyti automobilio degalų atsargas. Čia užsukę klientai negaišta laiko eilėse, todėl gali sutaupyti nemažai laiko. O tai ypač svarbu ir dirbantiems, ir vykstantiems atostogauti.

Į naująją degalinę patogu patekti tiek atvažiuojant iš Utenos, tiek iš Vilniaus, tiek iš Molėtų. Tai – keliautojams patogi vieta, nes šalia įsikūręs prekybos centras, veikia greitojo maisto restoranas bei automobilių plovykla.

Degalinė skirta ir lengvajam, ir sunkiajam transportui – turi pritaikytus pistoletus, kuriais degalai bėga atitinkamai 40 litrų ir 120 litrų per minutę greičiu. Joje prekiaujama 95 oktaninio skaičiaus benzinu „Neste Futura“, dyzelinu „Neste Futura“ ir „Neste Pro Diesel“.

Į vairuotojams skirtą kompleksą Molėtų rajone investavo vietos verslininkai, o „Neste Lietuva“ degalinę išsinuomavo.

Sparčiausiai „Neste“ degalinių tinklas plėtėsi 1999 m., kai buvo atidaryta ir pirmoji automatinė degalinė – iš viso tais metais Lietuvoje pradėjo veikti net 12 naujų automatinių degalinių, palaipsniui visos įprastos „Neste“ degalinės buvo rekonstruotos į automatines. Tinklo plėtra yra toliau vykdoma nuosekliai – kasmet „Neste“ atidaro po kelias degalines.

Apie „Neste“

„Neste“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas, kurį sudaro 68 degalinės. UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“, kurios veikla apima naftos ir atsinaujinančių energijos šaltinių perdirbimą, didžiausią dėmesį skiriant gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja. Jos naujos kartos dyzelinu „Neste Pro Diesel“ prekiaujama Suomijoje, Lietuvoje ir Latvijoje.

„Neste“ yra įrašyta į pasaulinį tvarumo indeksą „Dow Jones“, be to, jau kelerius metus iš eilės yra tvariausių pasaulyje įmonių šimtuke. „Neste Oyj“ akcijos yra įtrauktos į NASDAQ OMX Helsinkio biržos sąrašą. Visose savo veiklos srityse „Neste“ siekia pirmauti kokybišku klientų aptarnavimu, aukštos kokybės naftos produktais bei pasiekimais ekologijos srityje.

„Neste“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių, joje dirba apie 5000 žmonių. 2015 m. korporacijos pardavimai siekė 11 mlrd. eurų. Daugiau informacijos: www.neste.lt, www.neste.com

Išsamesnės informacijos teiraukitės
Laura Gabrilavičiūtė
Ryšių su visuomene agentūra „Nova media“
Tel. +370 620 50997
El. paštas laura.gabrilaviciute@novamedia.lt