28.1.2019 - 17:02

Tarptautinis pripažinimas „Neste“ – tvariausių pasaulio kompanijų trejetuke

Pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ antrus metus iš eilės pateko į tvariausių kompanijų pasaulyje trejetuką. Jį kiekvienais metais sudaro specializuota žiniasklaidos ir investicijų bei finansų tyrimų bendrovė Kanadoje „Corporate Nights“.

„Džiaugiamės būdami įtraukti tarp šimto tvariausių kompanijų pasaulyje ir ypatingai pagerbti antrus metus iš eilės patekę į top trejetuką. Šie rinkimai – įrodymas, kad „Neste“ žengia teisinga kryptimi, o mūsų darbuotojai – pilni užsidegimo kurti švaresnį pasaulį mūsų vaikams“, – sakė Peter Vanacker, „Neste“ prezidentas ir generalinis direktorius. 

Darnaus vystymo korporacijų rinkimai tęsiasi jau nuo 2005-ųjų, jų rezultatai paskelbiami kasmet vykstančiame Pasaulio ekonomikos forume Davos mieste, Šveicarijoje. Įmonės vertinamos pagal svarbiausius tvarumo rodiklius: energijos sąnaudas, anglies dvideginio emisijas, inovacijas, finansinį stabilumą, lyčių lygybę ir kitus.

„Neste“ rinkimuose dalyauja jau 13-tą kartą. Šiais metais kompanija išrinkta trečia tvariausia korporacija pasaulyje.

Suomių korporacija „Neste“ yra didžiausia pasaulyje dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja. Kompanija orientuojasi į inovatyvių ir gamtą tausojančių degalų kūrimą iš atliekų, taip mažindama klimato taršą.