6.2.2020 - 10:23

Paskirtas naujas „Neste Lietuva“ vadovas

Didžiausią automatinių degalinių tinklą Lietuvoje valdančios UAB „Neste Lietuva“ naujuoju vadovu tapo Markus Lindkvist. Generalinio direktoriaus pareigas jis eina nuo vasario 1 dienos. Iki šiol bendrovei vadovavęs Ringaudas Steikūnas skiriamas tinklo plėtros vadovu Baltijos šalyse.

M. Lindkvist dirbti į Lietuvą persikels iš Suomijos, kur pastaruosius 9 metus dirbo „Neste” rinkodaros ir paslaugų verslo srityje. Lietuvoje jis užtikrins įmonės strategijos įgyvendinimą, taip pat sieks, kad kompanijos siūlomi kokybiški produktai, paslaugos ir nauji atsakingi sprendimai kurtų papildomą vertę klientams bei partneriams.

„Džiaugiuosi galimybe prisidėti prie kompanijos veiklos Lietuvoje vystymo, būsimo tinklo augimo bei „Neste” prekės ženklo stiprinimo šalyje“, – teigia naujasis vadovas.

„Neste Lietuva“ valdo didžiausią automatinių degalų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 73 degalinės. Bendrovė šiais metais planuoja išplėsti savo tinklą ir atidaryti iki 10 naujų degalinių visoje šalyje.

Nuo šiol tinklo plėtrai Baltijos šalyse vadovaujantis R. Steikūnas, „Neste“ atstovybėse Lietuvoje, Rusijoje ir Lenkijoje iš viso dirba 27 metus.

Per pastaruosius 7 metus, jam vadovaujant „Neste Lietuva“ bendrovė pradėjo importuoti degalus iš Suomijos, Lietuvos rinkai pristatė tvarius degalus „Neste MY Renewable Diesel“, pagamintus iš 100 proc. atsinaujinančių žaliavų, degalinių tinklą išplėtė naujomis degalinėmis.

 

Apie „Neste“
Korporacija „Neste“ kuria tvarius sprendimus transporto, verslo ir vartotojų poreikiams tenkinti, o platus gaminių iš atsinaujinančių žaliavų asortimentas leidžia klientams sumažinti išmetamų teršalų kiekį. Kompanija yra didžiausia pasaulyje tvaraus dyzelino, pagaminto iš atliekų ir likučių, gamintoja, pristatanti tvarius sprendimus aviacijos ir plastiko pramonei. Bendrovė taip pat yra technologiškai pažangi aukštos kokybės naftos produktų perdirbėja ir siekia būti patikima partnere, turinčia plačiai vertinamą patirtį mokslinių tyrimų ir tvarios veiklos srityse. 2018 metais „Neste“ pajamos sudarė 14,9 mlrd. eurų. Šiemet įmonė užėmė 3 vietą tvariausių pasaulio įmonių „Global 100“ sąraše. Daugiau skaitykite: www.neste.com