26.3.2020 - 10:14

„Neste“ atidžiai stebi koronaviruso poveikį

„Neste“, kaip tarptautinė įmonė, atidžiai stebi koronaviruso COVID-19 poveikį. Mes, korporacija, elgiamės vadovaudamiesi įmonės vertybėmis ir rūpinamės vienas kito bei aplinkinių žmonių saugumu ir gerove. Saugumas yra visos mūsų veiklos pagrindas.
Daugelis iš mūsų susiduria su pokyčiais darbe, mokykloje ir bendruomenėje, taip pat nerimauja dėl COVID-19 poveikio. Šiuo ypatingu laikotarpiu labiau nei bet kada anksčiau įsipareigojame palaikyti savo klientus, tiekėjus ir kitas suinteresuotąsias šalis bei savo darbuotojus.

Dirbame ir rūpinamės savo klientais

Norime patikinti, kad mūsų klientai gali gauti jiems reikalingas paslaugas ir produktus. Šiuo metu mūsų produktų gamyba ir paslaugų tiekimas vyksta sklandžiai. Naftos perdirbimo gamyklos, uostai ir terminalai veikia įprastu režimu.

Dėl sparčiai besikeičiančios situacijos siekdami užtikrinti verslo tęstinumą, sudarėme prevencinius planus. Pagrindinės šio planavimo proceso dalys apima rizikos scenarijų ir rizikos mažinimo veiksmų apibrėžimą, išteklių planavimo ir verslo su pagrindiniais tiekėjais tęstinumo planus. Ekspertų komandos atidžiai stebi valdžios institucijų nurodymus, reguliariai lyginame savo procedūras su kitų įmonių praktika.

Suomijoje ir Baltijos šalyse „Neste“ degalinės veikia ir aptarnauja klientus įprasta tvarka. Mūsų degalinėse atsižvelgiama į higienos reikalavimus. Rekomenduojame naudoti bekontakčio mokėjimo ar kitus mobiliuosius mokėjimo būdus, kaip „Apple Pay“ ar „Google Pay“.
 

Rūpinamės savo darbuotojais ir partneriais

Atnaujinome saugaus elgesio gaires, kad užtikrintume savo darbuotojų, tiekėjų ir kitų partnerių sveikatą bei gerovę šioje išskirtinėje situacijoje. Gairės šiuo metu galioja ir yra taikomos visiems, dirbantiems ar besilankantiems „Neste“. Pavyzdžiui:

•  Ypatingą dėmesį skiriame sveikatos instrukcijoms, kurias teikia tokios tarptautinės institucijos kaip Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).
  Jei sergame ar mums pasireiškia gripo simptomai, liekame namuose.
•  Jei yra galimybė, dirbame nuotoliniu būdu. Pirmenybę teikiame bendravimui nuotoliniu būdu.
  Nevykstame į užsienį ir negrįžtame iš jo. Taip pat atsakingai įvertiname visų kelionių šalies viduje būtinybę.
  Vadovaujamės šiomis gairėmis ir laisvalaikiu.

Nuolat stebime situaciją ir jai pasikeitus atnaujinsime informaciją. 

Dirbame vadovaudamiesi savo vertybėmis: Mes rūpinamės. Mes esame drąsūs. Mes bendradarbiaujame.