4.8.2015 - 13:52

„Neste Oil“ mažina degalų kainas

Didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas „Neste Oil“ mažina degalų kainas. Tokį tinklo sprendimą lėmė tendencijos didmeninėje rinkoje.

Litro 95 oktaninio skaičiaus benzino „Neste Futura“ ir litro dyzelino „Neste Futura“ kaina sumažinta 3,1 euro cento.

95 oktaninio skaičiaus benzinas „Neste Futura“ dabar kainuoja 1,209 euro už litrą. Toks pat kiekis dyzelino „Neste Futura“ atpigo iki 1,099 euro.

„Naujos degalų kainos įsigalioja šiandien. Tokias arba dar mažesnes kainas vairuotojai gali rasti visose „Neste Oil“ degalinėse. Sprendimą jas sumažinti lėmė tendencijos, kurias stebime didmeninėje rinkoje“, – sako degalinių tinklą valdančios bendrovės „Neste Lietuva“ Mažmeninės prekybos skyriaus vadovas Audrius Miežys.

Apie „Neste Oil“

„Neste Oil“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas, kurį sudaro 63 degalinės. UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“, kurios veikla apima naftos ir atsinaujinančių energijos šaltinių perdirbimą, didžiausią dėmesį skiriant gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja, o jos naujos kartos dyzelinu „Neste Pro Diesel“ prekiaujama Suomijoje ir Lietuvoje.

„Neste Oil“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių ir valdo 1030 degalinių, joje dirba apie 5000 žmonių. 2014 m. korporacijos pardavimai siekė 15 mlrd. eurų. „Neste“ akcijos yra įtrauktos į NASDAQ OMX Helsinkio biržos sąrašą. Visose savo veiklos srityse „Neste“ siekia pirmauti kokybišku klientų aptarnavimu, aukštos kokybės naftos produktais bei pasiekimais ekologijos srityje.

„Neste“ yra įrašyta į pasaulinį tvarumo indeksą „Dow Jones“, be to, ji jau kelerius metus iš eilės yra tvariausių pasaulyje įmonių šimtuke. „CDP Forest“ išrinko bendrovę „Neste“ viena labiausiai miškais besirūpinančių naftos ir dujų bendrovių. Daugiau informacijos: www.neste.com

Išsamesnės informacijos teiraukitės 
Laura Gabrilavičiūtė 
Ryšių su visuomene agentūra „Nova media“ 
Tel. +370 620 50997 
El. paštas laura.gabrilaviciute@novamedia.lt