12.3.2015 - 10:50

„Neste Oil“ į plėtrą Klaipėdoje investavo 700 tūkst. eurų

Didžiausias automatinių degalinių tinklas „Neste Oil“ į plėtrą investavo 700 tūkst. eurų – atidarė naują degalinę Klaipėdoje, netoli Jakų žiedo, važiuojant Palangos kryptimi. 63-ioji „Neste Oil Sudmanų“ degalinė jau veikia pilnu pajėgumu, joje prekiaujama benzinu „Futura“ 95, dyzelinais „Futura“ ir „Pro Diesel“.

„Klaipėdoje tai jau 9-toji „Neste Oil“ tinklo degalinė, čia veiklą vykdome jau daugiau nei 20 metų. Investuoti į plėtrą apsisprendėme įvertinę vartotojų poreikius – Jakų žiedas yra intensyviausia užmiesčio žiedinė sankryža Lietuvoje, kuria per parą pravažiuoja apie 25 000 automobilių“, – sako Audrius Miežys, „Neste Oil“ Mažmeninės prekybos skyriaus vadovas.

Naująja degaline galės naudotis tiek klaipėdiečiai, vykstantys į miegamuosius rajonus, pavyzdžiui, Sudmantus, Jakus, Klemiškes, tiek visi kiti, vykstantys į Klaipėdą, Palangą, Šventąją pro Jakų žiedą.

Pasak A. Miežio, automatinės degalinės itin patogios degalų papildymui – čia užsukę klientai randa tik tai, ko reikia, tad sutaupo laiko ir pinigų, o tai ypač aktualu vasarą vykstant atostogauti. Degalinių veikla Klaipėdos krašte išsiskiria sezoniškumu – čia veiklos apimtys dėl didėjančio degalų suvartojimo šiltuoju metų laiku išauga 10 proc., kai Vilniuje ar Kaune visais metų laikais degalų suvartojimas išlieka panašus.

„Neste Oil Sudmantų“ skirta ir lengvajam, ir sunkiajam transportui – turi pritaikytus pistoletus, kuriais dyzelinas bėga atitinkamai 40 litrų ir 120 litrų per minutę greičiu.

Sparčiausiai „Neste Oil“ plėtrą vykdė 1999 m., kai buvo atidaryta ir pirmoji automatinė degalinė – iš viso tais metais Lietuvoje pradėjo veikti net 13 naujų automatinių degalinių, palaipsniui visos įprastos „Neste“ degalinės buvo rekonstruotos į automatines. Tinklo plėtra yra toliau vykdoma nuosekliai – kasmet „Neste Oil“ atidaro po kelias degalines.

Apie „Neste Oil“

„Neste Oil“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas, kurį sudaro 63 degalinės. UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste Oil Oyj“, kurios veikla apima naftos perdirbimą ir marketingą, didžiausią dėmesį skiria gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja. „Neste Pro Diesel“ – šios gamybos produktu prekiaujama ir Lietuvoje.

„Neste Oil“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių ir valdo 1030 degalinių, joje dirba apie 5000 žmonių. 2014 m. korporacijos pardavimai siekė 15 mlrd. eurų. „Neste Oil Oyj“ akcijos yra įtrauktos į NASDAQ OMX Helsinki biržos sąrašą. Visose savo veiklos srityse „Neste Oil“ siekia pirmauti kokybišku klientų aptarnavimu, aukštos kokybės naftos produktais bei pasiekimais ekologijos srityje. Daugiau informacijos: www.nesteoil.com 

Kontaktai žiniasklaidai 

Kristina Juostaitė-Jurgilė 
Ryšių su visuomene agentūra „Nova media“ 
Mob. +370 673 41658 
El. paštas kristina.juostaite@novamedia.lt 

Audrius Miežys 
„Neste Oil“ Mažmeninės prekybos skyriaus vadovas 
Mob. +370 686 29989 
El. paštas audrius.miezys@nesteoil.com