20.5.2015 - 13:05

„Neste Lietuva“ dyzeliną ir 95 benziną pradeda tiekti iš Suomijos

„Neste Lietuva“ ir dyzeliną, ir 95 benziną importuoja iš „Neste Oil Oyj” gamyklos. Tiesiai iš Suomijos į Lietuvą bus atgabenama apie 20 mln. litrų degalų kiekvieną mėnesį.

Tiekimo kelias driekiasi jūra iš Helsinkio į Rygą ir Klaipėdą, o iš šių miestų degalai benzinvežiais pristatomi į visas 63 „Neste Oil“ automatines degalines Lietuvoje.

„Laikydamiesi ilgalaikės strategijos siūlyti tik aukščiausios kokybės produktus, džiaugiamės galėdami „Neste Oil“ degalinėse vartotojams pateikti visą paletę Suomijoje gaminamų populiariausių degalų. Sprendimas įtvirtinti savo kaip degalų importuotojo pozicijas yra naujas etapas visoje Lietuvos degalų istorijoje – tai ir kokybės, ir didesnės konkurencijos, ir sklandaus tiekimo užtikrinimas“, – sako Ringaudas Steikūnas, „Neste Lietuva“ generalinis direktorius.

Pasak R. Steikūno, bendrovė siekia būti nepriklausoma nuo trečiųjų šalių bei kontroliuoti visą procesą, pradedant gamyba, logistika ir baigiant pardavimu.

Degalai į „Neste Oil“ iš Suomijos benzinvežiais kurį laiką buvo gabenami pačioje bendrovės veiklos pradžioje 1992 m., tačiau kartu su sparčia tinklo plėtra bei degalų kiekių augimu, juos pradėjo tiekti gamykla Mažeikiuose.

2014 m. pradžioje „Neste Lietuva“ pradėjo dyzelino importą per Klaipėdos terminalą – importuotas dyzelinas buvo tiekiamas į „Neste Oil“ degalines Vakarų Lietuvoje. 2014 m. spalio mėnesį iš Suomijos per Rygą pradėtas importuoti „Neste Pro Diesel“, o nuo šių metų jau visi produktai, išskyrus 98 benziną, importuojami iš Suomijos.

Latvijoje ir Estijoje „Neste Oil“ visą dyzeliną ir 95 benziną iš Suomijos tiekia jau kelerius metus.

Apie „Neste Oil“

„Neste Oil“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas, kurį sudaro 63 degalinės. UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste Oil Oyj“, kurios veikla apima naftos ir bei atsinaujinančių energijos šaltinių perdirbimą, didžiausią dėmesį skiriant gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja, o jos naujos kartos dyzelinu „Neste Pro Diesel“ prekiaujama Suomijoje ir Lietuvoje.

„Neste Oil“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių ir valdo 1030 degalinių, joje dirba apie 5000 žmonių. 2014 m. korporacijos pardavimai siekė 15 mlrd. eurų. „Neste Oil Oyj“ akcijos yra įtrauktos į NASDAQ OMX Helsinkio biržos sąrašą. Visose savo veiklos srityse „Neste Oil“ siekia pirmauti kokybišku klientų aptarnavimu, aukštos kokybės naftos produktais bei pasiekimais ekologijos srityje. Daugiau informacijos: www.nesteoil.com
 

Kontaktai žiniasklaidai 

Lina Venskaitytė 
Ryšių su visuomene agentūra „Nova media“ 
Mob. +370 614 17885 
El. paštas lina.venskaityte@novamedia.lt 

Ringaudas Steikūnas 
„Neste Lietuva“ generalinis direktorius 
Mob. +370 686 29163 
El. paštas ringaudas.steikunas@nesteoil.com