5.5.2022 - 0:00

„Coldplay“ aplink pasaulį keliaus su tvariais „Neste“ degalais – bendradarbiavimas padės grupei perpus sumažinti su pasauliniu turu susijusias CO2 emisijas

Muzikos grupė „Coldplay“ pradėjo bendradarbiauti su „Neste“, siekdama sumažinti savo pasaulinio turo „Music of the Spheres“ CO2 emisijas 50%, palyginti su ankstesniu grupės pasauliniu turu. Įmonė tieks „Coldplay“ tvarius aviacinius degalus (SAF), kad padėtų sumažinti kelionių lėktuvu metu sukeliamą taršą, o „Neste“ dyzelinas iš atsinaujinančių žaliavų padės sumažinti grupės antžeminio transporto ir scenos įrangai reikalingos energijos išmetamas emisijas.

2019 m. „Coldplay“ nusprendė nerengti gastrolių iki tol, kol ras tvaresnių būdų leistis į koncertinį turą. Siekdama šio tikslo, grupė ieškojo įvairių emisijas mažinančių alternatyvų turui - lėktuvams, kelių transportui, elektros generatoriams. Tinkamiausiu pasirinkimu tapo tvarūs aviaciniai degalai ir iš atsinaujinančių žaliavų pagamintas dyzelinas.
 

Didžiausia pasaulyje tvarių aviacinių degalų ir dyzelino iš atsinaujinančių žaliavų gamintoja ir tiekėja „Neste“ turi unikalią galimybę tiekti grupei „Coldplay“ reikiamą kiekį degalų, pagamintų iš 100% atsinaujinančių žaliavų, tokių kaip panaudotas kepimo aliejus, grupei siekiant sumažinti emisijų kiekį turo „Music of the Spheres“ koncertuose Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

 

„Neste“ padės „Coldplay“ mažinti su gastrolėmis susijusias CO2 emisijas, tiekdama tvarų aviacinį kurąNeste MY Sustainable Aviation Fuel™“, kuris skrydžių metu gali sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį iki 80%, lyginant su įprastu reaktyviniu kuru. „Coldplay“ taip pat naudos iš atsinaujinančių žaliavų pagamintą dyzeliną „Neste MY Renewable Diesel™“ sunkvežimiams, turo metu gabenantiems grupės įrangą iš vienos koncerto vietos į kitą.

Oficiali bendradarbiavimo svetainė: neste.com/coldplay

Nuotrauka © Coldplay