Ryšių su klientais valdymas

Asmens duomenis renkame siekdami palaikyti ryšius su jumis. Dažniausiai asmens duomenis gauname tiesiogiai iš jūsų, pavyzdžiui, jums registruojantis „Neste“ kortelei arba perkant mūsų produktus ar paslaugas. Siekdami pritraukti klientų, mes renkame kontaktinę informaciją iš įmonių svetainių. Taip pat naudojame iš trečiųjų šalių įsigytus ir iš partnerių gautus duomenis. Tokiais atvejais trečioji šalis patvirtina, kad turi teisę rinkti ir atskleisti duomenis. Duomenis naudojame:

 • Jūsų užsisakytoms paslaugoms ar produktams teikti. Į tai įeina užsakymo priėmimas, užsakymo pristatymas ir užsakymo sąskaitų-faktūrų tvarkymas. Prireikus, jūsų asmens duomenis taip pat naudojame pavėluotiems mokėjimams iš jūsų gauti. Visi šie veiksmai atliekami su jumis sudarytos sutarties pagrindu ir yra reikalingi mūsų įsipareigojimams, kylantiems iš ryšių su jumis, vykdyti.
 • Svarbiai informacijai apie produktus saugos duomenų lapuose teikti.
 • Jūsų kreditingumui atliekant užsakymą vertinti, o jei teikiate prašymą „Neste“ kortelei gauti – jūsų kredito limitui nustatyti. Tai sutartyje numatytas reikalavimas: turime įvertinti jūsų kreditingumą prieš patvirtindami susitarimą su jumis. 
 • Automatinis sprendimų priėmimas: Suomijoje, vertindami jūsų kreditingumą, pasitelkiame automatinį sprendimų priėmimą. Bendrovės plačiai naudoja kredito reitingų procesus teisingesniems ir labiau informuotiems sprendimams dėl skolinimo priimti. Kredito įstaigų ir viešųjų įrašų pagalba įvertiname skolos negrąžinimo riziką ir jūsų mokumo tikimybę. Ši informacija palyginama su susitarimo, kurį ketinate su mumis sudaryti, sąlygomis. Priklausomai nuo vertinimo rezultatų, nusprendžiame, kokiomis sąlygomis ir ar iš vis suteiksime jums kreditą. 
 • Priimdami sprendimus dėl jūsų kreditingumo, atsižvelgiame į šią informaciją:
  • Informaciją, kurią mums pateikėte savo prašyme
  • Informaciją apie mokėjimus praeityje ir galimą skolų negrąžinimą jūsų ankstesniuose sandoriuose su „Neste“
  • Informaciją, kurią turi mūsų kredito reitingų agentūros, taip pat viešuosius įrašus
  • Galime paprašyti pateikti papildomą informaciją prieš suteikdami kreditą. Tai gali būti, pavyzdžiui, jūsų finansų išrašas arba interesų globėjo sutikimas.  
 • Jūsų klausimams apie mūsų paslaugas ar produktus arba kitiems prašymams, priklausomai nuo „Neste“ šalies, atsakyti, įrašinėjame su klientų aptarnavimu ir kreditų valdymu susijusius telefono skambučius, el. laiškus ir tiesioginius pokalbius. Apie įrašinėjimą visada jums pranešame iš anksto. Mūsų teisėtas veiklos interesas yra gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl įrašytus duomenis naudojame klientų aptarnavimui vertinti, palaikyti ir tobulinti. 
 • Rinkodaros pranešimams (pvz., apklausoms ir naujienlaiškiams) siųsti ir įtraukti jus į rinkos tyrimus, kurie yra svarbūs palaikant ryšius su jumis (visada atsižvelgiant į jūsų pranešimų parinktis). Turite teisę bet kada atsisakyti tokių pranešimų.
 • Taikomi įstatymai reikalauja, kad atliktumėme išsamius patikrinimus, siekdami vykdyti ekonomines sankcijas, užkirsti kelią pinigų plovimui ir kovoti su teroristų finansavimu, taip pat praneštumėme apie įtartinus verslo sandorius atitinkamoms valdžios institucijoms.

Siekdami užtikrinti, kad mūsų tvarkoma informacija apie jus yra tiksli, pasitelkiame išorinių paslaugų teikėjų paslaugas, kad papildytume jūsų pateiktą informaciją ir nuolat ją atnaujintume.

Taip pat renkame jūsų duomenis jums naudojantis mūsų paslaugomis, pavyzdžiui, atsiskaitant „Neste“ kortele arba „Neste“ mobiliąja programa, arba perkant mūsų degalinėse. Duomenis naudojame siekdami teisėto veiklos intereso – gerinti jūsų patirtį naudojantis mūsų paslaugomis ir tobulinti mūsų paslaugas bei produktus pagal klientų interesus ir poreikius. Konkrečiai, duomenis naudojame:

 • Geriau suprasti klientų naudojimo tendencijas. Taip galime siūlyti jums nuolaidas ir kitą rinkodaros medžiagą, kuri mūsų manymu jus gali dominti (visada atsižvelgiant į jūsų pranešimų parinktis).
 • Siūlomoms ir ateityje planuojamoms paslaugoms ir produktams įgyvendinti, palaikyti ir plėtoti. Tai darome analizuodami klientų naudojimąsi mūsų paslaugomis ir produktais bei sudarydami duomenų statistiką. Taigi kuriame vertę ne tik sau, bet ir jums: jūs galite užsisakyti geresnes paslaugas ir produktus, o mes galime ir toliau tenkinti besikeičiančius klientų norus ir poreikius.

Kiti interneto paslaugų vartotojai

Naudodamiesi mūsų teikiamomis interneto ar mobiliosiomis paslaugomis ir dalyvaudami konkursuose, apdovanojimuose ar apklausose, taip pat prenumeruodami rinkodaros medžiagą, pavyzdžiui, naujienlaiškius ar pranešimus spaudai, pateikiate mums savo asmeninę informaciją. Jūsų informaciją taip pat renkame jums registruojantis renginiams arba teikiant prašymus paramai mūsų interneto svetainėje. 

Kai kurios mūsų paslaugos yra prieinamos tik užsiregistravusiems vartotojams, todėl, norėdami jomis naudotis, turite atsidaryti „Neste“ paskyrą. Jūsų asmens duomenis, gavę jūsų sutikimą, naudosime įtraukti jus į minėtą veiklą arba siųsti jūsų prašomą medžiagą. Remdamiesi jūsų apsilankymu mūsų svetainėje mes taip pat galime taikyti jums tikslinę rinkodarą kitose internetinėse tarnybose, pvz., „Facebook“ tinkle.