Interneto svetainės lankytojai

Jei lankotės mūsų interneto svetainėse, kokius jūsų duomenis rinksime priklausys nuo to, ką veiksite interneto svetainėse. Atkreipiame dėmesį, kad ne visos toliau nurodytos paslaugos teikiamos šalių NESTE interneto svetainėse.

 • Lankantis mūsų interneto svetainėje, renkame informaciją apie jūsų veiklą joje (žr. mūsų slapukų politiką) ir informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį ar ryšį (pvz., įrenginio ID, MAC adresą ir IP adresą). Jei turite paskyrą mūsų interneto svetainėje, taip pat rinksime informaciją apie jūsų vartotojo paskyrą.
 • Naujienlaiškis. Mūsų naujienlaiškyje pateikiamos svarbiausios NESTE naujienos ir jis siunčiamas tik jį užsiprenumeravus. Renkame ir saugome asmens duomenis, reikalingus jūsų prenumeratai (pvz., vardą, pavardę ir el. pašto adresą). 
 • Pranešimai spaudai ir naujienos. NESTE CORPORATION skelbia biržos pranešimus, pranešimus spaudai ir kitas naujienas jas užsiprenumeravusiems klientams. Renkame ir saugome prenumeratai reikalingus asmens duomenis (vardas, telefono numeris, el. pašto adresas ir įmonės pavadinimas).
 • Konkursai ir akcijos. Galite dalyvauti NESTE konkursuose ar akcijose užpildę formą mūsų tinklalapiuose ar socialinės žiniasklaidos kanaluose. Visi jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi tik konkurso ar akcijos tikslais ir NESTE rengiamam ir organizuojamam grįžtamojo ryšio rinkimui. Nenaudosime jūsų asmens duomenų (vardo, pavardės, el. pašto adreso, adreso, įmonės, telefono numerio, AVEC informacijos) jokiais kitais tikslais, nebent davėte tam sutikimą.
  • Informacija bus sunaikinta praėjus vieneriems metams nuo konkurso ar akcijos pabaigos. 
 • Paramos prašymai. Galite prašyti paramos, užpildydami prašymo formą NESTE interneto svetainėje. Renkame jūsų pateiktus asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, rėmimo subjektą ir, jei reikia, banko sąskaitą) ir juos ištriname ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo jų pateikimo.
 • Renginiai. Galite užsiregistruoti NESTE organizuojamiems renginiams mūsų interneto svetainėse. Visi jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi tik renginio tikslais ir NESTE rengiamam ir organizuojamam grįžtamojo ryšio rinkimui. Nenaudosime jūsų asmens duomenų, pateiktų registracijai į renginį, jokiais kitais tikslais, nebent davėte tam sutikimą.
  • Jūsų asmeninius duomenis ištrinsime per keturis mėnesius nuo renginio organizavimo.
 • Socialinė žiniasklaida. NESTE įmonių socialinės žiniasklaidos kanalai naudojami dalintis turiniu ir bendrauti su mūsų sekėjais. Kiekvienas socialinės žiniasklaidos naudotojas gali pats pasirinkti sekti NESTE arba reaguoti į mūsų skelbiamą turinį (pavyzdžiui, išsiųsti mums pranešimą arba palikti visiems matomą arba privatų komentarą). Norėdami gauti papildomos informacijos apie asmens duomenų rinkimą mūsų naudojamais socialinės žiniasklaidos kanalais, perskaitykite kiekvieno socialinės žiniasklaidos kanalo privatumo politiką.