NESTE PVM grąžinimo paslauga - paprastas būdas susigrąžinti PVM už pirkimus užsienyje!

PVM grąžinimo už pirkimus užsienyje prašymų teikimas – tai varginantis ir daug laiko reikalaujantis procesas. NESTE PVM grąžinimo paslauga taupo Jūsų resursus. Kartu su mūsų partneriu REMOBIS galime valdyti Jūsų PVM grąžinimo už pirkimus užsienyje procesą ir grąžinti PVM per 14 dienų.

Naudojantis specializuoto PVM grąžinimo agento paslaugomis, ketvirtinių PVM grąžinimo prašymų pateikimas taps lengva užduotimi. Jums nereikės rūpintis apdorojamais prašymais. Nereikės jaudintis dėl teisinių ar kalbos kliūčių, terminų ar biurokratinių smulkmenų nė vienoje šalyje, kur ką nors įsigijote. 

Didžiausias pranašumas – nereikės laukti ištisus mėnesius ar net metus, kol susigrąžinsite sumokėtą PVM. Naudojantis NESTE ir REMOBIS skubia paslauga, PVM į Jūsų sąskaitą bus grąžintas per 14 dienų. Ši paslauga skirta visose Baltijos šalyse ir Suomijoje NESTE aptarnavimo tinklu besinaudojančioms įmonėms. Padėsime Jums, nepriklausomai nuo to, ar PVM prašymus teiksite patys, ar pageidausite, kad visą procesą Jūsų vardu tvarkytume mes. Mokėsite tik komisinius nuo Jūsų pirkinių mūsų tinkle PVM sumos. 

  • NESTE sudarė partnerystės sutartį su pirmaujančia Europos PVM tvarkymo agentūra. Mums patikėti Jūsų pinigai yra saugūs, galite būti tikri, kad procesas veikia sklandžiai. Kilus bet kokiems klausimams, REMOBIS teikia pagalbą Jūsų kalba.
  • NESTE siūlo Jums galimybę susigrąžinti išlaidų degalams PVM iš užsienio. Ši paslauga teikiama NESTE EXPRESS ir  NESTE TRUCK degalinėse Suomijoje ir visose NESTE degalinėse Estijoje ir Latvijoje.
  • NESTE PVM grąžinimo paslauga taip pat galite naudotis pirkdami iš kitų paslaugų teikėjų ir kitose pardavimo vietose. Mūsų paslauga apima grąžinimus 28 Europos valstybėse, pavyzdžiui, Belgijoje, Čekijos Respublikoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje.
  • Jei degalus pilatės kitose degalinėse, kartu su prašymu visais atvejais būtina pateikti kvito originalą, o jei naudojatės Standartine ar Skubia paslauga – pateikti jį REMOBIS.
  • Būdami NESTE klientu, kas mėnesį gausite sąskaitą elektroniniu būdu per „Epay” sistemą.
  • Jei ketvirtinį prašymą pateikiate savarankiškai, pasibaigus ketvirčiui jį būtina pateikti iki kito mėnesio 15-tos dienos.
  • Minimali ketvirtinio prašymo suma – 400 eurų kiekvienoje šalyje.

Grąžinimas per 14 dienų.
Užsisakę skubaus PVM grąžinimo paslaugą, užšaldytas PVM lėšas galite susigrąžinti vos per dvi savaites nuo sąskaitos išrašymo dienos. Mėnesius trunkantį procesą tvarkysime Jūsų vardu.

Patikimas partneris ir skaidri kaina.
Siūlome teisiškai galiojantį ir išbandytą tvarkymo procesą, apimantį visas šalis, kuriose galima susigrąžinti PVM. Jūsų komisinius skaičiuosime nuo Jūsų pirkinių PVM sumos. Nėra jokių paslėptų išlaidų.

Nebereikės rūpintis dėl terminų.
PVM sąskaitas už pirkimus NESTE degalinėse Latvijoje, Estijoje bei NESTE EXPRESS ir NESTE TRUCK degalinėse Suomijoje automatiškai pateiksime į Jūsų „Epay” sistemos dėžutę. Taip pat laiku tvarkysime prašymus valdžios institucijoms, atsižvelgdami į konkrečius tos šalies, kurioje vyko pirkimas, nustatytus reikalavimus.

 

Daugiau informacijos: 
Tel.: (8 5) 212 6981
El. paštu: korteles@neste.com