Speciali variklių alyva

 

NESTE produkcijos asortimentą sudaro visiškai sintetinės specialios alyvos rūšys, skirtos daugeliui automobilių.

NESTE CITY PRO C2 5W-30 – visiškai sintetinė degalus taupanti variklių alyva. Specialiai sukurta „Toyota“, „Honda“, „Mitsubishi“, „Subaru“, „Citroen“ ir „Peugeot“ automobilių varikliams su išmetamųjų dujų valymo sistema, tokia kaip dyzelino dalelių filtrai, kai reikalinga specialiai pritaikyta alyva su mažu sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros kiekiu (low SAPS - Sulphated Ash, Phosphorus and Sulphur), atitinkanti ACEA C2 specifikacijos reikalavimus. ACEA A5/B5, API SM/CF.

Tai – speciali alyva automobiliams TOYOTA, HONDA, MITSUBISHI, SUBARU, CITROEN, PEUGEOT.

NESTE CITY PRO A5/B5 0W-30 – prailginto keitimo intervalo variklių alyva, padedanti taupyti degalus. Ši alyva specialiai sukurta naujausiems „Volvo“ lengvųjų automobilių modeliams su penkiųcilindrų varikliais (nuo 2005 m.), turinčiais atitikti ACEA A5/B5 reikalavimus. Šios alyvos keitimo intervalas – 30 tūkst. kilometrų arba 1 metai. Alyva taip pat gali būti naudojama „Renault“, „Citroen“ ir „Peugeot“ lengvųjų automobilių ir mikroautobusų benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose, kurių našumo lygis atitinka ACEA A5/B5 arba API SL, SJ/CF reikalavimus.

Tai – speciali alyva automobiliams VOLVO, RENAULT, CITROEN, PEUGEOT. 

NESTE CITY PRO LL 5W-30 – alyva, sukurta specialiai naujausių „General Motors“ koncerno „Opel“ ir SAAB automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Taip pat gali būti naudojama japoniškų, prancūziškų ir itališkų lengvųjų automobilių ir mikroautobusų benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose, kuriems reikalinga alyva, atitinkanti ACEA A3, B3, B4 arba API SL, SJ/CF normas.

Tai - speciali alyva GM, OPEL, SAAB, MB, BMW ir įvairiems japoniškiems automobiliams.

NESTE CITY PRO W LONGLIFE III 5W-30 – variklių alyva, skirta prailgintiems intervalams tarp remontų. Ši alyva atstoja visas alyvos rūšis, atitinkančias „Volkswagen & Audi Group“ (VAG) koncerno reikalavimus „503.00/506.00 LongLife I“ ir „503.00/506.00 LongLife II“, išskyrus VW V10 ir R5 tipo dyzelinius variklius. Alyva taip pat atitinka VW504.00/507.00 gamintojų specifikacijų reikalavimus. Ji tinka ir senesniems VAG modeliams, kuriems reikalinga alyva, atitinkanti specifikacijų VW 500.00, 501.01, 502.00, 503.01, 505.00 ir 505.01 reikalavimus. Alyva priskiriama „Low SAPS“ klasei (alyva, kurios sudėtyje yra mažai sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros). Dėl to alyva gali būti naudojama automobiliams, kuriuose yra išmetamųjų dujų sistema, tokia kaip kietųjų dalelių filtrai.

Tai – speciali alyva automobiliams VW, AUDI, SEAT, ŠKODA ir kt.

 

NESTE CITY STANDARD 5W-30 – ACEA A1/B1 klasės mažo klampumo sintetinė variklinė alyva, atitinkanti naujus mažos trinties ir benzininių variklių švaros reikalavimus. Pagal savo charakteristikas šis gaminys ypač tinka naujiems „Ford“ varikliams, kuriuose rekomenduojama naudoti alyvą, atitinkančią specifikacijas M2C 913-B, M2C 913-A arba M2C 912-A1. Alyvos sudėtyje yra pažangiausių šiuolaikinių priedų, kurie žymiai pagerina sutepimo kokybę, apsaugo nuo korozijos ir nuodegų susidarymo bei yra efektyvūs visą eksploatavimo laikotarpį.

Tai – speciali alyva FORD automobiliams.

 

Specialios NESTE OILS alyvos rūšys pasižymi itin mažomis sąnaudomis, padeda taupyti degalus, išlaikyti variklį švarų ir sumažinti susidėvėjimo tikimybę visą eksploatavimo laikotarpį.

Kompanijos vardu linkime Jums lengvo ir saugaus kelio!

Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3219 arba el. paštu info@balticlube.com