„Neste“ Lietuvoje


  „Neste“ Lietuvoje

  Istorija

  UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Lietuvoje Suomijos korporacijai „Neste Oyj“.

  Korporacijos „Neste Oyj“ veikla apima naftos perdirbimą bei rinkodarą ir orientuojasi į gamtą tausojančius aukštos kokybės automobilių degalus. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja.

  „Neste Oil“ veikia daugiau nei 14 pasaulio šalių. Ši Suomijos kompanija (anksčiau – „Neste“) viena pirmųjų užsienio firmų atėjo į Lietuvą su savo kapitalu ir investicijomis. Šitaip ji parodė kelią ir paskatino kitas užsienio kompanijas susidomėti mūsų šalimi.

  1991 metais Vilniuje įkurta bendra Lietuvos ir Suomijos įmonė „Litofinn Service“. 1993 metais buvo užregistruota UAB „Neste Oil Lt“. Vėliau, 1996 metais, BĮ „Litofinn Service“ buvo prijungta prie UAB „Neste Oil Lt“, kuri 1997 metais pervadinta į UAB „Neste Lietuva“.

  UAB „Neste Lietuva“ akcininkas yra Suomijos korporacija „Neste Oil Finance BV“.

  1992 metų lapkričio mėn. Lazdynuose, Vilniuje pradėjo veikti pirmoji NESTE degalinė su pilnu vakarietiško tipo aptarnavimo kompleksu: kavine ir parduotuve. Tai buvo pirmoji moderni degalinė Lietuvoje.

  „Neste Oil“ degalinės 
   
  Vienas sėkmingiausių projektų - Neste automatinių degalinių sistemos sukūrimas. Pirmoji automatinė degalinė Lietuvoje Neste pradejo veikti 1999 metų sausio mėn. Kaune, Jonavos gatvėje. Palaipsniui visos Neste įprastos degalinės buvo rekonstruotos į automatines Neste degalines.
   
  Šiandien „Neste Oil“ yra didžiausias automatinių degalinių tinklas Lietuvoje - iš viso 63 degalinės Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Ukmergės, Mažeikių, Kėdainių, Utenos miestuose bei Kauno, Panevėžio, Šilalės, Pasvalio ir Kalvarijos rajonuose.
   
  Automatinių degalinių koncepciją kompanija pasirinko, atsižvelgdama į vartotojų poreikius. Tobulėjant automobilių ir variklių technologijoms į degalinę dažniausiai užsukama tik papildyti degalų atsargų. Lietuvos vairuotojai greitai pamėgo patogias automatines degalines, kuriose taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai.

  Pagrindinė veikla

  UAB „Neste Lietuva“ pagrindinės veiklos rūšys:

  • mažmeninė prekyba (degalinės);
  • didmeninė prekyba degalais, tirpikliais.

   

  Daugiau informacijos tel. (8 5) 212 3389, el.p. neste.lietuva@neste.com